مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: همکاری ناتالی پورتمن با کمپانی دیزنی + عکس

30

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

همکاری ناتالی پورتمن با کمپانی دیزنی


ناتالی پورتمن بازیگر برنده اسکار و گلدن گلوب در همکاری با دیزنی به عنوان راوی با این کمپانی همکاری خواهد کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از هالیوود ریپورتر، ناتالی پورتمن بازیگر برنده اسکار و گلدن گلوب در همکاری با دیزنی به عنوان راوی با این کمپانی همکاری خواهد کرد. این فیلم که توسط برند جدید به نام دیزنی نِیچر (طبیعت و دیزنی) ساخته شده است از سرویس استریم و پخش آنلاین این کمپانی به نام دیزنی پلاس (+Disney) پخش خواهد شد.

پورتمن که بیشتر به دلیل بازی در فیلم «لئون حرفه‌ای» و سه گانه «جنگ ستارگان» شناخته می شود سابقه یک نامزدی اسکار برای فیلم نزدیک‌تر و یکبار هم سابقه برنده شدن جایزه اسکار برای فیلم «قوی سیاه» را در کارنامه دارد.

داستان این فیلم (صخره دلفین) که توسط کیت شُلِی کارگردانی شده است بر روی دلفینی به نام «اکو» در اقیانوس آرام تمرکز دارد و زمان آن رسیده که بزرگ شود. مسئولیت‌های جدیدی را بر عهده بگیرد و تا جایی که می تواند در مقابل ماجراجوی‌هایی که اقیانوس در مقابل او قرار می دهد مقاومت کند.

پاول باریبالت معاون دیزنی نیچر در رابطه با این طرح می گوید: دیزنی نیچر در تلاش است تصاویر و فیلم هایی که با مخاطبان خود توسط فیلمسازان مجرب این شرکت از نقاط دور دست و دیدنی گرفته و ساخته شده  را به اشتراک بگذارد.

«صخره دلفین» قرار است از شبکه دیزنی پلاس شبکه دوستانه و خانوادگی کمپانی دیزنی و به همراه مجموعه آثار کلاسیک کمپانی دیزنی مثل «صد و یک سگ خالدار»، «بامبی»، «مری پاپینز» در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۱ آبان) پخش شود، دیزنی پلاس همچنین فیلم‌هایی از شرکت‌های مختلف مثل پیسکار و مارول را نیز در پخش شبکه جدید خود استفاده خواهد کرد.

sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.