مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: همه چیز درباره تمرینات اختصاصی و سخت ورزشی‌ سام اصغری + عکس

7

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

همه چیز درباره تمرینات اختصاصی و سخت ورزشی‌ سام اصغری


سام و بریتنی، عاشق این هستند که با همدیگر به باشگاه بروند و ورزش کنند، ولی از انجام حرکات ورزشی در فضای باز هم لذت می برند.

بریتنی اسپیرز و دوست پسر ایرانی بریتنی اسپیرز، خواننده پاپ آمریکایی، قدرتمندتر از همیشه درکنار یکدیگر هستند.

سوپراستار آمریکایی و دوست پسر ورزشکارش، علاقه دارند که در چشم باشند. این زوج سلبریتی در طول سال هایی که با یکدیگر بوده اند، کلکسیون کلیپ هایی از تمرین های ورزشیشان انتشار کرده اند و لحظات شادشان را با طرفدارانشان به اشتراک گذاشته اند. فعلا، سام درباره تمرین های سختش همراه با شریک زندگی اش سخن گفت.

سام به خبرگزاری ها خاطرنشان کرد:« بریتنی ذاتا ورزش‌کار به دنیا آمده است، بدین ترتیب اطلاعاتی که درباره ورزش و تمرین بدنی دارد با داده های من از فیتنس همراه شده و نتیجه، تبدیل شده به آن چیزی که شما می بینید. ما درباره انجام حرکات جدید ورزشی، باهم مشورت و مشارکت می کنیم. این تمرینات، در پشت دوربین، بسیار عالی بنظر میرسد ، ولی فی الواقع بسیار دشوار تر از آنچه هستند که سایرین فکر می کنند. ما زیاد باهم تمرین می کنیم.

می دویم، یوگا می کنیم و حقیقتا خودمان را برای انجام انواع تمرینات به چالش می کشیم. خیلی از حرکات یوگا را که بریتنی انجام می دهد، من قادر به انجامش نیستم. او ذاتا ورزش‌کار به دنیا آمده و خودش را به جلو و به طرف پیشرفت میکشد و رقص را با حرکات گوناگون ورزشی ترکیب می کند. در صورتیکه بدن کسی در برترین حالت ممکن قرار دارد، نباید تمرینات را رها کند و حتماً باید خودش را به چالش بکشد تا بتواند شرایط ایده آل اندامش را حفظ کند».

در واقع، سام برنامه فیتنسش را هم در سایتش انتشار می کند تا به مردم در رسیدن به شرایط ایده‌ال اندامی کمک کند.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

سام در اینباره به خبرگزاری ها گفته:« هرکسی که در زندگی من است، از دوست دخترم گرفته تا خانواده و تیمم، من را ترغیب کردند تا برنامه ای ورزشی ارائه دهم تا همگی بتوانند از آن استفاده کنند و به وضعیت ایده آل اندامی برسند. برنامه ای که من در سایتم عرضه کرده ام، برنامه ای حرفه ای است که برای تمامی مردم طراحی شده و زندگی آنها را تغییر می دهد؛ برنامه غذایی هم در آن گنجانده شده؛ برنامه تمرینی دارد و در آن، هم جوانب آرامش روحی فرد درنظر گرفته شده و هم جنبه های ذهنی. درواقع این برنامه، همه جانبه است. این برنامه، حتی برای افرادی که یک ساعت یا حتی سی دقیقه در روز ورزش می کنند هم مناسب است؛ البته رفتن به باشگاه هم بسیار مهم است و باید از یاد نبرید که تنها با تمرین زیاد میتوانید کالری بسوزانید. این برنامه در پروفایل شخصیتان، گزارشی از تمریناتی که انجام می دهید، به شما ارائه می دهد. اکثر حرکات آن حاوی حرکات مربوط به کاهش وزن (Weight Loss) است، بدین ترتیب می توانید هرجایی که هستید، آنها را انجام دهید».

سام و بریتنی، عاشق این هستند که با همدیگر به باشگاه بروند و ورزش کنند، ولی از انجام حرکات ورزشی در فضای باز هم لذت می برند.

سام در اینباره می گوید:« بیشتر فعالیت هایی که ما انجام می دهیم، حاوی فعالیت های بدنی است. ما دوچرخه سواری می کنیم، به اسبدوانی می رویم و مدتی است که به فکر اسکی کردن هستیم. اسکی، ورزشی با فعالیت زیاد است، بدین ترتیب ما تصمیم داریم که اسکی را شروع کنیم. ما فعالیت های متعددی را باهمدیگر در فضای باز انجام می دهیم. ما حقیقتا به ماجراجویی علاقه داریم و دوست داریم که تا آن جا که می توانیم در برترین کیفیت ممکن زندگی کنیم».

بریتنی اسپیرز و سام اصغری,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

سام اصغری جدیدا ، مربی بدنسازی تیم پایه باشگاه منچسترسیتی ، یکی از بزرگ ترين تیم های لیگ انگلستان شده است.

البته سام در کنار ورزش کردن، هنرپیشه نیز هست. وی در NCIS بازی کرده و جدیدا در فیلم« آیا می توانی یک راز را نگه داری؟»( Can keep a secret؟) همچنین ایفای نقش کرده است. ولی بزودی شاهد ایفای نقش سام در سریالی از کارل وبر با نام« شغل خانوادگی»( Family Business) نیز خواهیم بود.

bartarinha.ir
sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.