مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: نگاهی به زندگی نامه اندرو گارفیلد بازیگر سابق نقش عنکبوتی + عکس

6

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

نگاهی به زندگی نامه اندرو گارفیلد بازیگر سابق نقش عنکبوتی


این بازیگر ۳۶ ساله برای مدتی با، اما استون همبازی خود در فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی شگفت انگیز» ارتباط داشت که البته خیلی به طول نینجامید و این دو نفر در سال ۲۰۱۵ از یکدیگر جدا شدند.

در این گزارش به زندگینامه اندرو گارفیلد هنرپیشه سابق نقش عنکبوتی در فیلم سینمایی« مرد عنکبوتی شگفت انگیز » می پردازیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اندرو گارفیلد با نام کامل اندرو راسل گارفیلد در ۲۰ اوت ۱۹۸۳ در لس آنجلس، کالیفرنیا متولد شد. مادرش انگلیسی و پدرش کالیفرنیایی بود که هر دو نیز در زمینه طراح داخلی فعالیت می کردند. خانواده اش قشر متوسط جامعه انگلیس محسوب می شدند. پدر و مادرش اوایل، فروشگاه دکوراسیون خانه راه انداختند، ولی بعد ها پدرش سرمربی مدرسه شنا شد و مادرش هم اکنون بعنوان مربی در دانشگاه پرستاری تدریس می کند.

آندرو در ابتدا قصد داشت تا در رشته ی بازرگانی تحصیل کند، اما در سن شانزده سالگی به بازیگری علاقه مند شد به همین منظور در چند مدرسه بازیگری درس خواند و با موفقیت فارغ التحصیل شد. اولین کار های غیر حرفه ای اش را از تئاتر شروع کرد و به یک گروه تئاتری اضافه شد. او با این گروه بیشتر مورد توجه قرار گرفت و توانست یک جایزه در زمینه تئاتر دریافت کند. او سپس نخستین حضور تلویزیونیش را در سریال Sugar Rush را تجربه کرد.

سرانجام در سال ۲۰۰۷ با بازی در فیلم شیر ها برای بره ها در کنار رابرت ردفورد، تام کروز و مریل استریپ به دنیای هالیوود وارد شد. از فیلم های معروف او می توان  به هرگز رهایم مکن در کنار کایرا نایتلی و کری مولیگان، شبکه اجتماعی در کنار جاستین تیمبرلیک و جسی آیزنبرگ، مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۱ و ۲ در کنار، اما استون و ستیغ اره ای اشاره کرد.

گارفیلد روز به روز در تلویزیون پیشرفت میکرد و در فیلم های تلویزیونی مهمتری حضور می یافت و در پایان در سال ۲۰۱۰ در فیلم سینمایی« هرگز نگذار بروم» توجه های بیشتری جلب کرد، اما نقطه پرتاب او به پله های بالاتر فیلم دیوید فینچر یعنی« شبکه اجتماعی» بود. او برای فیلم های سینمایی، هیچوقت رهایم نکن، ستیغ ارّه ای موفق به دریافت جوایز از اسکار و گلدن و گلوب بفتا شده است.

ستیغ اره ای بعد از نمایش در آمریکا در این کشور و سایر کشور های جهان مورد استقبال گسترده ی تماشاگران و منتقدان قرار گرفت. در این بین، گارفیلد نیز به واسطه ی بازي پر احساسش، نامزد دریافت تعداد زيادي از جوایز سینمایی سال، از جمله اسکار، گلدن گلوب و بفتا شد. نقشی که شاید بهترین بازي او در زمان دوران حرفه ای اش باشد.

این هنرپیشه ۳۶ ساله برای مدتی با، اما استون هم بازی خود در فیلم سینمایی« مرد عنکبوتی شگفت انگیز » ارتباط داشت که البته خیلی به طول نینجامید و این دو نفر در سال ۲۰۱۵ از یکدیگر جدا شدند.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.