مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: نامزدی خواننده معروف با بازیگر هالیوود + عکس

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

نامزدی خواننده معروف با بازیگر هالیوود


دمی‌لواتو خواننده معروف آمریکایی، خبر نامزدی‌اش با بازیگر معروف به نام مکس‌اریک را منتشر کرد. آشنایی لواتو ۲۷ ساله و دوستش مکس ۲۸ ساله به ماه مارس بازمی‌گردد. آن دو چند روز پیش خبر نامزدی خود را اعلام کردند. لواتو در پیج رسمی خود در اینستاگرام عکس‌ها و ویدئوهایی از نامزدی‌اش را در روز چهارشنبه منتشر کرد…

خواننده معروف خبر نامزدی‌اش را اعلام کرداختصاصی «تابناک با تو»؛ دمی‌لواتو خواننده معروف آمریکایی، خبر نامزدی‌اش با بازیگر معروف به نام مکس‌اریک را منتشر کرد. آشنایی لواتو ۲۷ ساله و دوستش مکس ۲۸ ساله به ماه مارس بازمی‌گردد. آن دو چند روز پیش خبر نامزدی خود را اعلام کردند. لواتو در پیج رسمی خود در اینستاگرام عکس‌ها و ویدئوهایی از نامزدی‌اش را در روز چهارشنبه منتشر کرد. لواتو می‌نویسد:

خواننده معروف خبر نامزدی‌اش را اعلام کرد

از وقتی که با تو آشنا شدم، فهمیدم که دوستت دارم. این چیزی بود که نمی‌تونستم برای کسی که تجربه‌اش رو نداره توضیح بدم. اما خوشبختانه تو هم همینطور بودی. من هیچوقت تو زندگی‌ام احساس نکرده بودم کسی رو بدون قید و شرط (به غیر از پدر و مادرم) دوست داشته باشم. تو هیچوقت منو تحت فشار نگذاشتی تا چیزی غیر از خودم باشم و باعث میشی که من نسخه بهتری از خودم باشم. با افتخار پیشنهاد ازدواجت رو قبول می‌کنم.

عکس‌هایی از آن دو در ساحل مالیبو بعد از نامزدی گرفته شده است.

خواننده معروف خبر نامزدی‌اش را اعلام کرد

خواننده معروف خبر نامزدی‌اش را اعلام کردمنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.