مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: مسخره کردن لهجه ملانیا توسط بازیگر معروف + عکس

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

مسخره کردن لهجه ملانیا توسط بازیگر معروف


بازیگر آمریکایی لهجه ملانیا را مسخره کرداختصاصی «تابناک با تو»؛  بازیگر آمریکایی بیت میدلر لهجه ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا را در سخنرانی پایان شب دوم کنوانسیون ملی جمهوریخواه روز سه‌شنبه که در باغ گل رز کاخ سفید برگزار شد را مسخره کرد. بت میدلر به عنوان یک آمریکایی حمایت خود را از انتخاب مجدد رئیس جمهور ترامپ ابراز کرد. با این حال به نظر می‌رسد که پیام ملانیا ترامپ مورد پسند بت میدلر واقع نشد و در حین سخنرانی، این بازیگر زن در حساب رسمی خود در توییتر ملانیا را “بیگانه‌ای خارجی” توصیف کرد و نوشت: خدای من … او هنوز هم نمی‌تواند انگلیسی صحبت کند.

او افزود که میلانیا ترامپ اسلوونیایی است و در طول این چهار سال در کاخ سفید نتوانسته زبان انگلیسی‌اش را بهبود ببخشد و اصلاح کند.

بازیگر آمریکایی لهجه ملانیا را مسخره کرد

این نخستین‌بار نیست که لهجه ملانیا ترامپ مورد قضاوت قرار می‌گیرد، او بارها به دلیل لهجه‌اش مورد تمسخر آمریکایی‌ها قرار گرفته است. ملانیا ترامپ، مانکن سابق اسلوونیایی و همسر دونالد ترامپ است. ترامپ و ملانیا در سال ١٩٩٨ با یکدیگر آشنا و در سال ۲۰۰۴ نامزد شدند و در سال ۲۰۰۵ در کلیسای اسقفی در پالم بیچ فلوریدا، ازدواج کردند. یکی از موضوعات خبرساز درباره ملانیا لهجه‌اش است که با گرم شدن تبلیغات انتخاباتی ترامپ دوباره مورد توجه قرار گرفته‌است. ملانیا ترامپ اسلوونی‌تبار است و به‌خوبی نمی‌تواند انگلیسی را با لهجه آمریکایی صحبت کند. با این‌حال، او می‌تواند به پنج زبان اسلوونیایی، انگلیسی، فرانسوی، صربستانی و آلمانی صحبت کند.

بازیگر آمریکایی لهجه ملانیا را مسخره کرد

گفتنی است بت میدلر Bette Midler؛ متولد یک دسامبر ۱۹۴۵ آهنگساز و بازیگر اهل ایالات متحده آمریکا است. او از سال ۱۹۶۵ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از فیلم‌هایی که وی در آن نقش داشته‌است می‌توان به “الیور و دوستان” و “همسران استپفورد” اشاره کرد.

او در طول سال‌ها فعالیتش ۱۴ آلبوم موسیقی منتشر کرد و ۲ نامزد جایزه اسکار و ۳ بار برنده جایزه معتبر گرمی شد؛ در دوران تحصیل، در کارخانه بسته‌بندی آناناس در هونولولو هاوایی کار می‌کرد. بت میدلر همچنان در عرصه موسیقی پر انرژی و شور در حال فعالیت است.

دیدگاه بت میدلر درباره لهجه ملانیا ترامپ با واکنش‌های منفی روبرو شده و او را به حرکت در مسیر رقبای انتخاباتی و آب به آسیاب “حزب رقیب” ریختن متهم می‌کنند. منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.