مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: مرگ مرموز سومین هنرمند کره‌ای در طول یک‌ماه + عکس

11

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

مرگ مرموز سومین هنرمند کره‌ای در طول یک‌ماه


برای بار سوم در طول تقریباً یک ماه و نیم، پلیس کره جنوبی جسد یک هنرمند دیگر کره‌ای را در خانه اش پیدا کرد. پیش از این جسد دو خواننده زن پاپ کره‌ای به نام‌های سولی و گو‌هارا نیز در ماه گذشته توسط پلیس این‌کشور کشف شده‌بود.

اختصاصی تابناک باتو؛ برای بار سوم در طول تقریباً یک ماه و نیم، پلیس کره جنوبی جسد یک هنرمند دیگر کره‌ای را در خانه اش پیدا کرد. پیش از این جسد دو خواننده زن پاپ کره‌ای به نام‌های سولی و گو‌هارا نیز در ماه گذشته توسط پلیس این‌کشور کشف شده‌بود. گزارش‌ها حاکی از آن است که چااین‌ها در وسط روز از دنیا رفته‌است. اما تاکنون دلیل مرگ او مشخص نشده؛ آیا او خودکشی کرده یا به مرگ طبیعی مرده‌است؟!

مرگ مرموز سومین هنرمند کره‌ای در طول یک‌ماه

در بیانیه رسمی سایت اختصاصی این بازیگر آمده:
“چااین‌ها را در سوم دسامبر از دست‌دادیم. ما واقعاً برای رساندن خبر غم‌انگیز مرگ او به کسانی که دوستش دارند و از او حمایت می‌کنند، داغون هستیم، این خبر باورنکردنی همه ما را در اندوه فرو برده‌است. “

چااین‌ها مسیر هنری خود را در سال ۲۰۱۷ میلادی با فیلم کوتاه you deep inside of me آغاز کرد. او این اواخر نیز در حال ایفای نقش در سریالی به نام Love with Flaws بود.شرایط مرگ او با شرایط مرگ دو خواننده کره جنوبی، سولی و گوهارا شباهت داشت.

مرگ مرموز سومین هنرمند کره‌ای در طول یک‌ماه

مرگ مرموز سومین هنرمند کره‌ای در طول یک‌ماه

جسد این‌دو خواننده زن هم در یک ماه گذشته توسط پلیس در خانه‌هایشان پیدا شد، برخی بر این باورند که مرگ این هنرمندان طبیعی نیست و به احتمال زیاد خودکشی کرده‌اند. دو خواننده زن پیش از مرگ به چالش Me too پیوسته بودند و قبل از مرگ شرایط روحی وخیمی داشتند.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.