مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: مراسم ازدواج خصوصی نوه ملکه انگلیس در کلیسای سلطنتی + عکس

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

مراسم ازدواج خصوصی نوه ملکه انگلیس در کلیسای سلطنتی


«تابناک باتو» پرنسس بئاتریس نوه ملکه انگلیس خواهر بزرگ پرنسس اوژنی با ادواردو ماپلی موتزی که از دوستان خانوادگی شان است ازدواج کرد و مراسم عروسی خود را با تعداد کمی از اعضای خانواده سلطنتی برگزار کرده است. در ادامه تصاویری از مراسم ازدواج پرنسس بئاتریس را مشاهده کنید.

پرنسس بئاتریس و ادواردو ماپلی موتزی بالاخره عکس های عروسی خود را منتشر کردند.

مراسم ازدواج خصوصی نوه ملکه انگلیس در کلیسای سلطنتی

نوه ملکه انگلیس و همسر ایتالیایی اش روز جمعه طی مراسمی خصوصی در کلیسای آل سینتس ویندزور به عقد یکدیگر درآمدند. اما چون قرار بود در همان روز یک مراسم اعطای نشان هم با حضور ملکه برای یک فرمانده ی بازنشسته ی انگلیسی در قلعه ویندزور برگزار شود، برای تحت الشعاع قرار نگرفتن آن، بئاتریس و ادواردو باید کمی برای انتشار تصاویر عروسی شان صبر می کردند. مراسم عروسی این زوج هم قرار بود زودتر برگزار شود اما به خاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

نیم تاجی که پرنسس بئاتریس در عروسی اش به سر داشت همان نیم تاجی بود که ملکه انگلیس در روز ازدواج خود با پرنس فیلیپ در سال ۱۹۴۷ از آن استفاده کرده بود.

مراسم ازدواج خصوصی نوه ملکه انگلیس در کلیسای سلطنتی

نیم تاج ملکه الیزابت

لباس عروسی بئاتریس هم متعلق به ملکه بود. الیزابت دوم آن را در سال ۱۹۶۷ در مراسم افتتاح رسمی پارلمان به تن کرده بود.

مراسم ازدواج خصوصی نوه ملکه انگلیس در کلیسای سلطنتی

نیم تاج پرنسس بئاتریس یا در واقع نیم تاج الماس نشان ملکه مری را الیزابت دوم برای عروسی خود قرض گرفته بود، اما بدنه ی نیم تاج دچار شکستگی شد و آن را قبل از برگزاری مراسم عروسی ملکه فوراً تعمیر کردند.

مراسم عروسی پرنسس بئاتریس و ادواردو که با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد تنها چند مهمان از اعضای نزدیک خانواده ی عروس و داماد داشت: ملکه، همسرش پرنس فیلیپ و والدین بئاتریس یعنی پرنس اندرو و سارا فرگوسن. پدر و مادر داماد هم حضور داشتند.

تازه عروس و داماد خاندان سلطنتی قرار بود در ماه مه در کلیسای سلطنتی کاخ سنت جیمز با یکدیگر ازدواج و میهمانی بعد از عقد را هم در کاخ باکینگهام برگزار کنند. اما به دنبال تعطیلی سراسری انگلیس که به دنبال شیوع ویروس کرونا از سمت دولت این کشور وضع شد، آن ها مجبور به لغو مراسم خود شدند و تاریخ جدیدی هم برای مراسم ازدواج خود اعلام نکردند.

بئاتریس و موتزی پیش از آنکه از سال ۲۰۱۸ وارد رابطه ی عاشقانه ی جدی با یکدیگر شوند، سال ها از دوستان خانوادگی همدیگر بودند.

مراسم ازدواج خصوصی نوه ملکه انگلیس در کلیسای سلطنتی

موتزی که یک تاجر و متخصص حوزه ی املاک است، از نوادگان یکی از خانواده های اشرافی ایتالیا است. پدر او که یک کنت ایتالیایی است، پیش از این گفته بود که بئاتریس پس از ازدواج با پسرش، به طور خودکار لقب کنتس خواهد گرفت، اما این مسأله هنوز به تأیید کاخ باکینگهام نرسیده است.

یکی از دوستان بئاتریس در مصاحبه ای با نشریات انگلیس گفته: «به خاطر کرونا امکان برگزاری یک عروسی مفصل وجود نداشت.»

«هر دو خیلی مشتاق بودند که ملکه حتماً در مراسم ازدواج شان حضور داشته باشد به خاطر همین فرصت بزرگی بود.»

«نشد که بسیاری از مهمانان در مراسم عقد شرکت داشته باشند اما دلیلش برای آن ها قابل درک بود.»

مراسم ازدواج خصوصی نوه ملکه انگلیس در کلیسای سلطنتی

«آن ها باید مراسم ازدواج شان را طوری برگزار می کردند که از بابت کرونا خطرناک نباشد و خطری برای ملکه ایجاد نکند پس چه بهتر که مراسم عقد را در کلیسای آل سینتس برگزار کردند و مهمانی بعدش را در لژ سلطنتی.»

«آن ها هم مثل خانواده های معمولی هستند و مجبور شدند مثل خیلی های دیگر ازخودگذشتگی هایی داشته باشند و قصد دارند در فرصت مناسب یک جشن حسابی بگیرند.»

روزیاتومنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.