مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: ماجرای پخش ترانه خواننده زن از مناره‌های مسجدی در لبنان + عکس

6

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

ماجرای پخش ترانه خواننده زن از مناره‌های مسجدی در لبنان


کاربران فضای مجازی فیلمی را منتشر می‌کنند که در آن ترانه‌ای از نوال زغبی خواننده معروف عرب، از مناره‌های یک مسجد در جنوب لبنان پخش می‌شود. این فیلم که یکی از شهروندان در نزدیکی مسجد النمیریه گرفته است، نشان می‌دهد که چگونه ترانه “مش‌ خایفة من غيابك” از گلدسته‌های مسجد طنین‌انداز می‌شود.

ماجرای پخش ترانه خواننده زن از مناره‌های مسجدی در لبناناختصاصی «تابناک با تو»؛ کاربران فضای مجازی فیلمی را منتشر می‌کنند که در آن ترانه‌ای از نوال زغبی خواننده معروف عرب، از مناره‌های یک مسجد در جنوب لبنان پخش می‌شود. این فیلم که یکی از شهروندان در نزدیکی مسجد النمیریه گرفته است، نشان می‌دهد که چگونه ترانه “مش‌ خایفة من غيابك” از گلدسته‌های این مسجد طنین‌انداز می‌شود.

مدیریت مسجد النمیریة می‌گوید این ترانه اشتباهی پخش شده و بیانیه‌ای را با مضمون زیر منتشر کرد:

ماجرا از این قرار است که قرار بود امسال سخنرانی نبیه‌بری، رئیس مجلس نمایندگان لبنان به مناسبت سالگرد ربوده شدن امام موسی صدر _که به دلیل انتشار همه‌گیری کرونا به طور غیر حضوری برگزار شده_ از بلندگوهای مسجد پخش شود. یکی از کارکنان مسجد، موج رادیویی سخنرانی بری را پیدا کرد و گذاشت تا بلندگوهای مسجد آن را پخش کنند، او که فکر می‌کرد این سخنرانی مثل اغلب اوقات طولانی باشد، به انجام کارهای دیگر می‌پردازد و از مسجد بیرون می‌رود تا برای خانه‌اش خرید کند. طولی نمی‌کشد که سخنرانی تمام می‌شود و رادیو به پخش برنامه‌های همیشگی‌اش می‌پردازد و متأسفانه ترانه نوال زغبی را پخش می‌کند و یک شهروند هم از آن فیلم می‌گیرد و فیلم به سرعت در فضای مجازی منتشر می‌شود و اغلب فریاد وااسفا سر می‌دهند بدون اینکه به اشتباه شدن و خطای ناخواسته اشاره‌ای بکنند.

مدیریت مسجد می‌گوید کسانی که فیلم را منتشر می‌کنند در پیشگاه الهی باید پاسخگو باشند و از این کار بپرهیزند.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.