مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: غسل تعمید فرزندان هالیوودی مشهور در ارمنستان + عکس

16

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

غسل تعمید فرزندان هالیوودی مشهور در ارمنستان


ستاره تلویزیونی رئالیتی شو آمریکا، کیم کارداشیان، روز دوشنبه همراه چهار فرزندش به ایروان پایتخت ارمنستان رسید. نورث شش ساله، سینت ۳ ساله، شیکاگو ۲۰ ماهه و پسر چهار ماهه اش با او در این سفر همراه بودند. هدف کیم کارداشیان از این سفر غسل تعمید فرزندانش است.

اختصاصی تابناک باتو؛ ستاره تلویزیونی رئالیتی شو آمریکا، کیم کارداشیان، روز دوشنبه همراه چهار فرزندش به ایروان پایتخت ارمنستان رسید. نورث شش ساله، سینت ۳ ساله، شیکاگو ۲۰ ماهه و پسر چهار ماهه اش با او در این سفر همراه بودند. هدف کیم کارداشیان از این سفر غسل تعمید فرزندانش است.

کورتنی خواهر ۴۱ ساله کیم و بچه هایش نیز آن‌ها را در این سفر همراهی کردند. کارداشیان و کانیه وست در سال ۲۰۱۵ میلادی دختر بزرگشان نورث را در یک کلیسای ارمنی غسل تعمید داده بودند.

غسل تعمید فرزندان هالیوودی مشهور در ارمنستان

کیم کارداشیان ۳۸ ساله، تباری ارمنی_آمریکایی دارد. او چندماه پیش صاحب چهارمین فرزند خود شد، آنطور که خودش گفته تمایل زیادی برای داشتن یک خانواده بزرگ دارد. او قصد دارد تا با تشکیل یک خانواده بزرگ فرزندانش از یک سیستم حمایتی امن برخوردار باشند. در این گزارش تصاویر او در ارمنستان برای غسل تعمید فرزندانش را می‌بینید.

غسل تعمید فرزندان هالیوودی مشهور در ارمنستان

غسل تعمید فرزندان هالیوودی مشهور در ارمنستان

غسل تعمید فرزندان هالیوودی مشهور در ارمنستانمنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.