مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: غافلگیری جدید درباره اجداد کیم کارداشیان + عکس

10

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

غافلگیری جدید درباره اجداد کیم کارداشیان


«اختصاصی تابناک باتو» پیگیری‌های یک روزنامه نگار اسکاتلندی درباره اصل و نسب و شجره خانوادگی کیم کارداشیان ستاره تلویزیونی آمریکا، نتایجی شگفت آور را نشان داد که که مربوط به خانواده سلطنتی اسکاتلند بود.

بر اساس گزارش روزنامه «دیلی میل» انگلستان، کیم کارداشیان و خانواده معروف او بستگان قهرمان اسکاتلندی به نام «راب روی مک گرگور» و یکی از پادشاهان اسکاتلند هستند.

غافلگیری جدید درباره اجداد کیم کارداشیان

خانواده کارداشیان به طور مستقیم با خاندان مک گرگور مرتبط هستند، و این یک پیوند افسانه‌ای است که آن‌ها را به «کنت مک‌آلپین» پادشاه اول اسکاتلند مرتبط می‌سازد.

شجره خانوادگی کیم کارداشیان توسط یک روزنامه نگار و محقق اسکاتلندی به نام کریگ ویلیامز کشف شد. او زمانی این تحقیق را آغاز کرد که متوجه شد خانواده کیم اسم‌های اسکاتلندی‌ها را دوست دارند، برای مثال کورتنی کارداشیان، نام دخترش را «پنه لوپه اسکاتلند ویسیک» گذاشته است.

این روزنامه نگار تحقیقات کاملی درباره اصالت اسکاتلندی کیم کارداشیان انجام داده و دریافته که کادراشیان‌ها رابطه شگفت انگیزی با قبیله مک گرگور دارند، مک گرگور‌هایی که از طریق مؤسس قبیله گریگور جایگاه سلطنتی پیدا می‌کنند، زیرا او برادر کنت مک‌آلپین بوده است.

غافلگیری جدید درباره اجداد کیم کارداشیان

این محقق که کریگ نام دارد وقتی دانست که بین خانواده کارداشیان و یکی از قدیمی‌ترین خانواده‌های اسکاتلند رابطه وجود دارد شگفت زده شد.

کریگ گفت: همه این تحقیقات از جایی شروع شد که خواهر کیم، اسم دخترش را پنه لوپه اسکاتلند گذاشت، من فکر کردم که حتماً این خانواده رگ و ریشه اسکاتلندی دارند، اما فکرش را نمی‌کردم که به یک خانواده سلطنتی و شخصیت بزرگ در تاریخ اسکاتلند تعلق داشته باشند.منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.