مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: عاقبت تلخ کمدین پس انتقاد از رئیس جمهور + عکس

23

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

عاقبت تلخ کمدین پس انتقاد از رئیس جمهور


شاید آنچه در زیمباوه رخ داده است یکی از واکنش‌های نادر در مواجهه با انتقاد در جهان باشد. یکی از مشهورترین کمدین‌ها و طنزپردازان سیاسی در زیمباوه به حمله به دولت و رئیس جمهور این کشور متهم شد، پس از این اتهام، ربوده شد، مورد ضرب و شتم، خشونت و بی احترامی قرار گرفت.

اختصاصی تابناک باتو؛ شاید آنچه در زیمباوه رخ داده است یکی از واکنش‌های نادر در مواجهه با انتقاد در جهان باشد. یکی از مشهورترین کمدین‌ها و طنزپردازان سیاسی در زیمباوه به حمله به دولت و رئیس جمهور این کشور متهم شد، پس از این اتهام، ربوده شد، مورد ضرب و شتم، خشونت و بی احترامی قرار گرفت.

عاقبت تلخ کمدین پس انتقاد از رئیس جمهور

بنا به گزارش «گاردین» و «راشا تودی»، «سامانتا کورییا» بازیگر زن زیمباوه‌ای می‌گوید سه مرد نقابدار به آپارتمانش آمدند و خود را پلیس معرفی کردند، وقتی به خانه حمله کردند شروع به سیلی زدن به او نمودند و او را وادار کردند تا با آن‌ها به مکان نامعلومی برود.

او می‌گوید لباسهایم را درآوردند و عکس‌های برهنه از من گرفتند و من را به نوشیدن آب فاضلاب مجبور کردند و درباره شریک زندگی ام و دفاتر تلویزیونی که در آن کار می‌کردم، از من بازخواست کردند.

عاقبت تلخ کمدین پس انتقاد از رئیس جمهور

حمله به سامانتا جدیدترین اتفاق در سلسله حوادث هفته‌های اخیر است که منتقدین رئیس جمهور زیمباوه «امرسون منانگاگوا» را هدف قرار می‌دهد. فعالان حقوق بشر بر این باورند که مسئولیت این اتفاقات بر گردن دستگاه امنیتی زیمباوه است.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.