مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: شهاب حسینی خواستار ممنوعیت حضور بهروز وثوقی را در سینمای ایران شد + عکس

6

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

شهاب حسینی خواستار ممنوعیت حضور بهروز وثوقی را در سینمای ایران شد


شهاب حسینی در نامه ای از حسن روحانی تقاضا کرد با رفع ممنوعیت حضور بهروز وثوقی در سینمای ایران فرمان نمایش نسخه اصلی «آشغال های دوست داشتنی»  با حضور این هنرپیشه در جشنواره فجر را صادر کند.

به گزارش انتخاب، متن نامه که در صفحه ی شخصی شهاب حسینی در اینستاگرام منتشر شده به شرح زیر است:

« جناب آقای حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، سلام و ابراز احترام.

ای کاش میتوانستم در وضعیت بهتری که بر صورت مردم به جای رنگ عزا این ایام در غم و اندوه از دست دادن عزیزانشان، گل لبخند بر صورت و برق امید در شادی چشمانشان خویش نمایی می کرد. ولی گذر زمان سریع است و وقت تصمیم گیری بسیار کوتاه.

اینجانب سید شهاب الدین حسینی، بعنوان یک شهروند ایرانی و عضو کوچکی از جامعه بزرگ فرهنگ و هنر ایران زمین، با شما عرضی دارم که توسط نامه ای سرگشاده به محضرتان تقدیم میدارم تا متن ان در اختیار مردم و جامعه قرار گیرد. طی انتخابات دو دوره ریاست جمهوری شما، بنده بطور غیر رسمی و مستقل در زمره ی مدافعین حضور شما بر مسند ریاست جمهوری و به سهم خویش از مبلغان شما بودم با این امید که طیف مخاطبینی که در میان مردم از مهرشان برخوردار بودم به این تصمیم توجه کرده و به ان روی موافق نشان دهند. و به لطف و مهر الهی، شخصا از کوچکترین مزایای این حرکت در دولت شما بهره مند نشدم و از این بابت خدارا شاکرم. احیانا متمامی مبلغین شما البته در کنار ارادت و احترامی که برای حضور شما در مسند ریاست جمهوری داشتند، اصطلاحا کوپنی را برای درخواست امتیازی خاص نیز برای خویش محفوظ داشتند. بنده هم مایلم طی این نامه از آن استفاده کنم.

در مورد عملکرد دولت شما در بهبود وضعیت جامعه و مردم، قضاوت کلی را به عهده خود مردم میگذارم. ولی بعنوان یک شهروند و یک حق رای که داشتم، بهبودی در وضعیت مردم ندیدم. به ویژه از نظر معیشتی و رفاه که در سایه امنیت آن بتوانند تعاملی مهربانانه تر با یکدیگر داشته باشند. حال از شما درخواستی دارم و آن رفع ممنوعیت حضور مجدد بهروز وثوقی بر پرده سینمای ایران است. با حضور ایشان در فیلم «آشغال های دوست داشتنی» محسن امیریوسفی که در همین دوره جشنواره فجر در دسترس است، امید دارم با موافقت شخص جنابعالی این فیلم که در راستای گفت و گو و تعامل ملی است در جشنواره فجر اکران شود.»

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.