مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: رامين پرچمى: بگذار مردم بفهمند من در زندانم شاید کسی پیدا شد به دادم برسد + عکس

2

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

رامين پرچمى: بگذار مردم بفهمند من در زندانم شاید کسی پیدا شد به دادم برسد


رامین پرچمی هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون که چند وقتی است به علت مشکلات مالی در بازداشتگاه به سر می برد، قرار است با بازی در نمایش« آخرین بازی» به نویسندگی محمود استادمحمد و کارگردانی پارسوا پاکیزه در فستیوال تئاتر زندان ها روی صحنه برود.

به گزارش ایلنا، هجدهمین دوره جشنواره تئاتر زندان های کشور از ۴ تا ۷ اسفند ماه و در سه بخش تئاتر صحنه ای، خیابانی محیطی و نمایشنامه خوانی در برج آزادی برپا می شود. که در آن گروه های تئاتری ممتاز هر استان معلوم شده و به رقابت می پردازند. یکی از این آثار« آخرین بازی» نوشته محمود استادمحمد است که به کارگردانی پارسوا پاکیزه در بخش صحنه ای با حضور بازیگرانی که همه زندانی هستند، روی صحنه می رود.

رامین پرچمی قرار است در این نمایش نقش« شروین» را اجرا کند؛ نقش شخصیت سوپراستاری که وارد خیالات شده و در گذشته خود زندگی می کند و اینک در دوره فلاکت باری است.

یکی از دوستان نزدیک رامین پرچمی، در گفتگو با ایلنا درباره شرایط رامین پرچمی می گوید او حالا مجوز خروج از زندان را ندارد و نمی تواند مرخصی بگیرد، قبل از این وضعیت بدی داشته و خیلی چیزها را فراموش کرده بود. ولی قرار است با نمایش« آخرین بازی» در جشنواره تئاتر زندان ها روی صحنه برود و در زمان اجرای این نمایش همتی عالی برگزار شود که در آن از نویسنده ها، تهیه کنندگان، کارگردان ها، بازیگران و خیران دعوت شود تا در این فستیوال تئاتر، وی را ببینند و احتمالا اتفاق خوبی بیفتد.

او همچنین به نقل صحبت هایی از رامین پرچمی پرداخت مبنی بر اینکه این بازیگر گفته است:« من فقط دوست دارم دوباره روی صحنه بروم، آزاد شوم و به سینما و تئاتر و تلویزیون برگردم. از اینکه فردا بگویند از داخل زندان و در کسوت یک زندانی آمده و تئاتر کار می کند نگرانی ندارم و نمی ترسم. چون برای اینکه دوباره به جامعه و به بازیگری برگردم و روی صحنه دیده شوم هر کاری را انجام می دهم. دوست دارم آن رامین پرچمی راکه کشته شد با بازیگری در تئاتر دوباره زنده کنم. بگذار مردم بفهمند من در زندانم و چنین شرایطی دارم، شاید آدم هایی پیدا شدند و دستم را گرفتند و بلندم کردند.»

در هجدهمین دوره جشنواره تئاتر زندان ها که از ۴ تا ۷ اسفند قرار است برگزار شود، ۲۳ استان حضور دارند و ۶۰ اثر ارایه شده است. بخش نمایشنامه خوانی بخش جدیدی است که به این فستیوال اضافه شده است که به ۹ اثر در بخش صحنه ای ۶ اثر در بخش خیابانی و ۶ اثر نمایشنامه خوانی جوایزی تقدیم خواهد شد. همینطور کارگاه آموزشی بازیگری برای زندانیان هم در نظر گرفته شده است و تندیس ویژه شهید سلیمانی برای اثر منتخب با مضمون ایثار تقدیم خواهد شد.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.