مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: دیوانگی، راز جدایی‌های خواننده معروف + عکس

7

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

دیوانگی، راز جدایی‌های خواننده معروف


دیوانگی، راز جدایی‌های خواننده معروفاختصاصی «تابناک با تو»؛  سلنا گومز در اعتراف بی‌سابقه گفت که همه کسانی که نامزد او بودند و می‌خواستند با او ازدواج کنند بعد از گذشت مدت زمانی از آشنایی به این نتیجه می‌رسیدند که سلنا دیوانه است و حالت طبیعی ندارد.

سلنا در حالی این اعتراف را می‌کند که مدتی است از جاستین‌بیبر و سپس از ویکند جدا شده‌است. او در یک گفتکو با گریمور نیکی‌توتوریالز گفت: جاستین و ویکند فکر می‌کردند من دیوانه‌ام.

دیوانگی، راز جدایی‌های خواننده معروف

سلنا که به تازگی وارد عرصه آرایش و گریم شده در این گفتگو گفت: “همه دوستان سابقم فکر می‌کردند من دیوانه‌ام، البته من اهمیتی نمی‌دهم.” سلنا این را می‌گوید و می‌خندد.

سلنا گومز تاکنون دو رابطه جدی داشته که کم مانده بود به ازدواج ختم بشود، یکی از جنجالی‌ترین‌ آنها نامزدی رمانتیک با جاستین بیبر بود که در سال ۲۰۱۰ شروع شد، بعد به جدایی ختم شد و دوباره در سال ۲۰۱۴ با یکدیگر آشتی کردند که آن بازگشت هم طولی نکشید و خیلی زود به پایان رسید.

دیوانگی، راز جدایی‌های خواننده معروف

اما دومین موردی که آن هم کم مانده بود به ازدواج بینجامد ویکند بود که همین چند وقت پیش هم به ارتباطش با بلا حدید پایان داد و علت جدایی جدول کاری متداخل توصیف شد. در همان وقت هم جاستین بیبر با هایلی بالدوین ازدواج کرد بدین ترتیب سلنا در تنهایی شاهد ازدواج دو نامزد سابقش بود. این طور که پیداست رفتارهای شبیه به دیوانه‌ها باعث شده تا هیچ یک از این افراد نخواهند با سلنا گومز وارد رابطه جدی شوند، شما چه فکر می‌کنید؟! آیا سلنا گومز می‌تواند کسی را پیدا کند که دیوانگی‌هایش را بپذیرد؟

دیوانگی، راز جدایی‌های خواننده معروفمنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.