مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: درخواست همسر مدل معروف پس از ابتلایش به کرونا + عکس

6

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

درخواست همسر مدل معروف پس از ابتلایش به کرونا


اختصاصی«تابناک با تو»؛ ویروس کرونا بدون تفاوت قائل شدن در میان مردم، به آنها حمله می کند. ابتلا به این بیماری بین افراد عمومی و مشاهیر برابر است و پس از آلوده شدن پرنس چارلز و شاهزاده آلبرت پرنس موناکو، حالا بازیگر و مدل انگلیسی لیندا لوساردی به آن گرفتار شده است، اما آیا او به تازگی به این بیماری مبتلا شده و یا مدت ابتلای او طولانی بوده است؟

درخواست همسر مدل معروف پس از ابتلا به کرونا

لیندا لوساردی ۶۱ ساله، بازیگر و مدل لباس جمعه گذشته به بیمارستان منتقل شد و گزارش شد که وی به بیماری کرونا ویروس جدید (کووید ۱۹) آلوده شده است. همسرش ۵۱ ساله او سام کین اظهار داشت که کرونا در بدن لیندا پیشرفت کرده و او در آستانه مرگ است و شفای او دور از ذهن به نظر می‌رسد.

برای او دعا کنید! 

سام كین که خود نیز به کرونا مبتلا شده گفت: امروز هیچ تغییر واقعی در شرایط لیندا وجود ندارد، می‌ترسم، اوضاع مثل شب گذشته است، افكار، عشق، و دعاهای خود را برای او بفرستید. او در حال حاضر نیاز به دعا و کمک شما دارد، او می‌جنگد و برنده خواهد شد، متشکرم برای پیامهای شگفت انگیز و مهربانانه شما … با عشق فراوان، سام.

درخواست همسر مدل معروف پس از ابتلا به کرونا

لیندا در بیمارستان

سام کین از مردم انگلیس خواست تا ویروس کرونا را جدی بگیرند و مراقبت‌های بهداشتی مانند ماسک، دستکش و ضدعفونی کننده را استفاده کنند و در قرنطینه خانگی بمانند، و به جداسازی اجتماعی و قطع ارتباط مستقیم براساس دستورالعمل های رسمی بهداشتی احترام بگذارند.

درخواست همسر مدل معروف پس از ابتلا به کرونا

درخواست همسر مدل معروف پس از ابتلا به کرونامنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.