مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: حمیدرضا پگاه: با ۲ گل ترابی و جونیور، استقلال را می‌بریم + عکس

16

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

حمیدرضا پگاه: با ۲ گل ترابی و جونیور، استقلال را می‌بریم


بازیگر سینما و تلویزیون گفت: چقدر خوب است که می‌خواهند قانون ۹۰ به ۱۰ را اجرا کنند. به نظرم خیلی جذاب خواهد شد.

حمیدرضا پگاه معتقد است اگر در شهرآورد قانون ۹۰ به ۱۰ اجرا شود بسیار جذاب خواهد شد. این بازیگر سینما و تلویزیون پیش‌بینی می‌کند تیم محبوبش شهرآورد را با دو گل می‌برد. گفت‌وگوی فوتبالی ما با پگاه را در ادامه می‌خوانید.

بعد از گذشت دو هفته از لیگ برتر شرایط پرسپولیس را چطور می‌بینید؟

پرسپولیس در هر دو بازی نشان داد برای نیمه دوم برنامه دارد و به نظرم برخلاف ۴۵ دقیقه نخست که نمایش خوبی نداشت، در نیمه دوم عملکرد بهتری پیدا کرد و این موضوع کمی ما را امیدوار می‌کند که در بازی‌های آینده کیفیت بالاتری را از پرسپولیس شاهد باشیم.

در مورد عملکرد کالدرون چه نظری دارید؟

واقعاً با گذشت دو هفته نمی‌شود نظر قطعی داد، ولی به نظرم اگر به کالدرون فرصت بدهند، می‌تواند موفق شود. او نشان داده فوتبال رو به جلو را دوست دارد که این موضوع برای هواداران بسیار لذت‌بخش خواهد بود. در مجموع تیم کالدرون هجومی‌تر از تیم برانکو است.

ولی آن‌طور که مشخص است پرسپولیس مشکل گلزنی دارد.

بله، تا حدودی قبول دارم. به نظرم علیپور کمی بی‌انگیزه است. او دلش می‌خواست از پرسپولیس جدا شود و به فوتبال اروپا برود و این موضوع روی کیفیت بازی علیپور تأثیر گذاشته است. کاش علی لژیونر می‌شد و در اروپا فوتبالش را ادامه می‌داد. حالا ما نمی‌دانیم جونیور که به تازگی به تیم اضافه شده، مهاجم خوبی است یا خیر. امیدوارم بتواند هر چه زودتر با تیم هماهنگ شود و زوج خوبی کنار علیپور باشد.

تغییرات مدیریتی را در پرسپولیس چطور می‌بینید؟

اگر بخواهید درخصوص مدیرعامل قبلی اظهارنظر کنید، باید اطلاعات دقیقی داشته باشید. من واقعاً نمی‌دانم جدایی برانکو ربطی به عرب داشته یا دستور از جای دیگری آمده است. به طور کلی فکر می‌کنم تغییرات مثبت باشد، چون انصاری‌فرد فوتبالی است و قبلاً در پرسپولیس حضور داشته، به همین دلیل می‌تواند مسائل را مدیریت و حواشی را جمع کند، چون به نظرم امسال فصل سختی پیش‌روی پرسپولیس است و اگر تیم چند نتیجه بد بگیرد، وارد حاشیه می‌شود. به همین دلیل لازم است مدیری بالای سر تیم باشد که بتواند حواشی را جمع کند.

مثلاً همین الان استقلال پر از حاشیه شده و درگیری در این تیم به وجود آمده است. شنیدم چند بازیکن این تیم با هم درگیری پیدا کردند که این موضوع را در پرسپولیس کمتر می‌بینیم. البته فکر می‌کنم دلیل این کار حضور کریم باقری است که با وجود کریم کسی جرأت نمی‌کند از این حاشیه‌ها ایجاد کند. به نظرم فوتبالیست‌های ایرانی شخصیت‌های عجیبی دارند به همین دلیل شناخت آن‌ها کار دشواری است.

به نظر شما چه تیم‌هایی مدعی قهرمانی هستند؟

پرسپولیس و استقلال که طبق معمول همیشه مدعی هستند. به غیر از این دو تیم سپاهان، تراکتور و شهر خودرو که تیم‌های متمولی هستند، می‌توانند قهرمان شوند.

برانکو نتایج خوبی در الاهلی نگرفته است. بعضی‌ها معتقدند اگر کالدرون هم در پرسپولیس نتیجه نگیرد، احتمال بازگشت برانکو وجود دارد.

در لیگ عربستان همه تیم‌ها پول زیادی خرج می‌کنند به همین دلیل نتیجه‌گیری در آن سخت است. نمی‌دانم این آدم‌ها چطور به این نتیجه می‌رسند، واقعاً فال‌گیر‌ها هم این‌چنین پیش‌بینی نمی‌کنند. در کل بعید می‌دانم برانکو دوباره به پرسپولیس برگردد.

شهرآورد هم نزدیک است، این دیدار را چطور می‌بینید؟

اول می‌خواهم بگویم چقدر خوب است که می‌خواهند قانون ۹۰ به ۱۰ را اجرا کنند. به نظرم خیلی جذاب خواهد شد. در مورد بازی هم فکر می‌کنم پرسپولیس با دو گل استقلال را شکست می‌دهد و گل‌های این دیدار را هم ترابی و جونیور خواهند زد.

امید یوسفیان

khabarvarzes​hi.‎​com
sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.