مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: جنیفر آنیستون از روزگار سخت کودکی‌اش گفت/ دردهایی که از او یک انسان شاد ساخت! + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

جنیفر آنیستون از روزگار سخت کودکی‌اش گفت/ دردهایی که از او یک انسان شاد ساخت!


جنیفر آنیستون هنرپیشه ۵۱ ساله و معروف هالیوودی اخیرا در یک مصاحبه اعلام کرده که دوران ناامن خردسالی وی تاثیری عجیب و جالب بر شخصیت فعلی وی داشته است.

آنیستون در ۵۱ سالگی می گوید رشد در یک خانواده” ناامن” به صورت شکل گیری زندگی امروزی او کمک می کند.

وی در گفت و گو با ساندرا بولاک ديگر هنرپیشه مشهور هالیوودی به این موضوعات اشاره کرد. بولاک از انیستون پرسید چگونه بی دردسر زندگی می کنی و زندگی” شاد و مثبتی” داری؟ چه چیزی به شما اجازه می دهد تا وقتی همه چیز درست پیش نمی رود، دلسوز باشید و از دلسردی خودداری کنید؟”

آنیستون در جواب ذکر کرد:” من حدس می زنم که باید از والدینم تشکر کنم. رفتار امروز من ناشی از بزرگ شدن در یک خانواده بی ثابت و ناشی از احساس ناامنی است. تماشای رفتار بزرگسالان نسبت به یکدیگر یک موقعیت بی نظیر است و من شاهد برخی موارد مهم بودم. دیدن این موارد سبب شد فکر کنم من نمی خواهم این کارها را دوباره انجام دهم. نمی خواهم اینطور باشم. من نمی خواهم فردی دیگر را که همیشه با او در تماس بوده ام به سمت احساسات منفی سوق دهم.”

به گزارش انتخاب، والدین آنیستون موقع ۹ سالگی او از یکدیگر جدا شدند. انیستون و مادرش هم مدت ها با یکدیگر قهر بودند و چه بسا آنیستون به این مسئله در مصاحبه های خود اشاره می کرد. در سال ۲۰۱۸، او به یو اس آ تودی ذکر کرد که مادرم مستقیما نه ولی غیرمستقیم بارها به عزت نفس من اسیب رساند و ما تا سالها بعد با یکدیگر بحث می کردیم.”

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.