مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: «تیلور سوئیفت» در صدر لیست پردرآمدترین سلبریتی‌ها + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

«تیلور سوئیفت» در صدر لیست پردرآمدترین سلبریتی‌ها


تیلور سوئیفت برای دومین بار در صدر فهرست سالانه ۱۰۰ ستاره پردرآمد دنیا قرار گرفت. او طی سال گذشته، ۱۸۵ میلیون دلار درآمد داشته است.

لیست سالانه مجله فوربس از پردرآمدترین چهره‌های مشهور فرهنگی، هنری، ورزشی، نشان می‌دهد تیلور سوئیفت بیشترین درآمد را به دست‌ آورده؛ اولین سینمایی این فهرست «دواین جانسون» است که رتبه پانزدهم را کسب کرده است.

به گزارش اعتمادآنلاین و به نقل از ورایتی، تیلور سوئیفت سابقه‌ای طولانی از درگیری و تنش با همکاران سابق خود دارد، اما مسلماً اعتبارش بسیار بالاست. او در صدر لیست «سلبریتی ۱۰۰» مجله فوربس قرار گرفته است. لیست این مجله از پردرآمدترین سلبریتی‌های صنعت سرگرمی هر سال منتشر می‌شود.

تخمین زده می‌شود سوئیفت در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۸۵ میلیون دلار درآمد داشته است.

پردرآمدترین سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این دومین باری است که او در رتبه اول قرار می‌گیرد و قبلاً در سال ۲۰۱۶ هم توانسته بود مقام اول را به دست آورد. به این ترتیب سوئیفت تبدیل به نخستین هنرمند عرصه موسیقی شده که دو بار در صدر لیست فوربس جا می‌گیرد.

فوربس به این نکته اشاره کرد که تور استادیومی «اعتبار» سوئیفت در سال ۲۰۱۸ پردرآمدترین تور تاریخ ایالات متحده بود و توانست ۲۶۶.۱ میلیون دلار فروش داشته باشد. این هنرمند همچنین از یک قرارداد جدید با لیبل ریپابلیک متعلق به شرکت یونیورسال نفع برد و سهمی نیز در درآمد فروش سهام یونیورسال در اسپاتیفای داشت.

کایلی جنر که تقریباً ۱۷۰ میلیون دلار درآمد داشت و سال گذشته در صدر لیست قرار گرفته بود، امسال دوم شد. کانیه وست با ۱۵۰ میلیون دلار درآمد بعد از او قرار گرفت. اد شیرن، ‌نوازنده سابق سوئیفت، با ۱۱۰ میلیون دلار پنجم شد.

پردرآمدترین سلبریتی‌ها,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

گروه ایگلز توانست سومین نماینده موزیسین‌ها در لیست ۱۰ نفر اول باشد و با درآمد تخمینی ۱۰۰ میلیون دلار مقام هشتم را کسب کرد.

همچنین ورزشکارها چهار رتبه از لیست ۱۰ سلبریتی پردرآمد را به خود اختصاص دادند؛ لیونل مسی چهارم، کریستیانو رونالدو ششم، نیمار هفتم و کانلو آلوارز دهم شدند.

هیچ شخصیتی از دنیای سینما در لیست ۱۰ نفر اول حضور نداشت. دواین جانسون بالارتبه‌ترین بازیگر این لیست است که پانزدهم شد. دکتر فیل تنها ستاره تلویزیونی لیست ۱۰ نفر اول بود و با ۹۵ میلیون دلار رتبه نهم را به خود اختصاص داد.

از دیگر چهره‌هایی که در لیست ۲۰ نفر اول قرار گرفتند می‌توان به راجر فدرر، هاوارد استرن، جی‌کی رولینگ، راسل ویلسون، ارون راجرز، لبران جیمز، راش لیمبو، التون جان و جی‌زی و بیانسه اشاره کرد.

رویا دیانت

sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.