مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: تصمیم جالب بازیگر معروف برای بعد از مرگش + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

تصمیم جالب بازیگر معروف برای بعد از مرگش


دانیل کریگ گفت: همه بهم می‌گویند در کودکی حتما عاشق نقش جیمزباند بودی. اما پاسخم منفی است. اصلا عاشق جیمزباند نبودم. دلم می‌خواست نقش شخصیت‌های دیگری را بازی کنم:سوپرمن، مردعنکبوتی، مرد نامرئی و کابوی‌های مدل قدیمی. دانیل کریگ عقیده دارد بسیار خوش شانس بوده که یکی از بهترین نقش‌های سینمایی را ایفا کرده است.

«تابناک باتو» دانیل کریگ ستاره فیلم‌های جیمزباند اعلام کرد که تمام ثروت خود را پس از مرگ به خیریه خواهد بخشید. دانیل کریگ عقیده دارد ارثیه یک مساله ناخوشایند است و می‌خواهد هرچه از اموالش باقی ماند پس از مرگ به بنیاد‌های خیریه برسد.

ستاره پنجاه و دو ساله سینما که ثروتی بالغ بر صد و چهل و پنج میلیون دلار دارد، در مصاحبه جدید خود گفت: نمی‌خواهم ثروتی را برای نسل بعدی باقی بگذارم. فکر می‌کنم ارثیه کاملا ناخوشایند است. کریگ یک دختر بیست و هشت ساله از همسر اولش دارد و از ریچل وایس نیز یک فرزند دارد.

تصمیم جالب بازیگر معروف برای بعد از مرگش

در ادامه دانیل کریگ گفت: همه بهم می‌گویند در کودکی حتما عاشق نقش جیمزباند بودی. اما پاسخم منفی است. اصلا عاشق جیمزباند نبودم. دلم می‌خواست نقش شخصیت‌های دیگری را بازی کنم:سوپرمن، مردعنکبوتی، مرد نامرئی و کابوی‌های مدل قدیمی. دانیل کریگ عقیده دارد بسیار خوش شانس بوده که یکی از بهترین نقش‌های سینمایی را ایفا کرده است.

دنیای تصویرمنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.