مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: ترانه رمانتیک هنرمند لبنانی برای قرنطینه + عکس

7

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

ترانه رمانتیک هنرمند لبنانی برای قرنطینه


یافتن کورسوی امید در تاریک‌ترین لحظه‌ها، هنر بزرگی است و یا به قول یک ضرب المثل معروف به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستید، شمعی روشن کنید. خبرها در هند حاکی از آن بود که یک زوج هندی اسم دوقلوهای خود را کرونا و کووید گذاشتند، و حالا خبر رسیده که هنرمند لبنانی خوش‌آتیه خانم شانتال بیطار در فضای مجازی ترانه‌ای با نام قرنطینه منتشر کرده است که نخستین ترانه در فضای کروناویروس جدیدی است،..

هنرمند لبنانی برای قرنطینه، ترانه رمانتیک خوانداختصاصی«تابناک با تو»؛ یافتن کورسوی امید در تاریک‌ترین لحظه‌ها، هنر بزرگی است و یا به قول یک ضرب المثل معروف «به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستید، شمعی روشن کنید.». خبرها در هند حاکی از آن بود که یک زوج هندی اسم دوقلوهای خود را کرونا و کووید گذاشتند، البته یک خانم مکزیکی هم اسم بچه‌هایش را ویروس و کرونا گذاشت، صرف نظر از خوب یا بد این کار، مفهوم حرکت آنها استخراج شادی از تلخ‌ترین واژه‌ها بوده‌است و حالا خبر رسیده که هنرمند لبنانی خوش‌آتیه خانم شانتال بیطار در فضای مجازی ترانه‌ای با نام قرنطینه منتشر کرده است که نخستین ترانه در فضایِ کروناویروس جدید است، ویروسی که هر چند جسم‌ها را از هم دور کرده اما قلبها را بیش از پیش به یکدیگر نزدیک نموده و باعث شده تا مردم قدر مهر و دوستی را بیشتر بدانند.

این ترانه‌ی قرنطینه‌ای با واکنش‌های مثبت و درصد بالای مخاطبان مواجه شده است. هر چند این خواننده در خارج از لبنان چندان شناخته شده نیست اما با ترانه‌ای که زبانِ حال مردم در قرنطینه بود، توانست هواداران بسیاری را از آن خود کند.

هنرمند لبنانی برای قرنطینه، ترانه رمانتیک خواند

او ترانه خود را خیلی ساده و در دکوری بدون تکلف ضبط کرد و ترانه‌ای را که ریان الهبر موزیسین لبنانی سروده بود را اجرا کرد. او در کلیپ خود از بدیهی ترین امور قرنطینه مثل شستن دستها، خواندن کتاب و زنگ زدن به دوست و آشنا و از دوری و دوستی می‌خواند، ویویو کلیپ او با استقبال مخاطبان روبرو شد و آنها گفتند که پس از شنیدن ترانه حالشان بهتر شده است.

شانتال بیطار خواننده جوان لبنانی که اغلب در سبک کلاسیک می‌خواند و آهنگ‌های معروف عربی را بازخوانی می‌کند، گفته می‌شود او می‌تواند به ستاره موسیقی عربی تبدیل شود. منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.