مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: بی‌توجهی عجیب بازیگر معروف هالیوود به کرونا + عکس

1

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

بی‌توجهی عجیب بازیگر معروف هالیوود به کرونا


در این روزها که کرونا سبک زندگی تمام مردم دنیا را تغییر داده و آنها را وادار به قرنطینه خانگی نموده و علی‌رغم هشدارهای متعدد از سوی پزشکان و کادر درمانی، اما هنوز هستند افرادی که این بیماری کشنده را جدی نگرفته‌اند؛ بن افلک و نامزدش آنا دی آرماس در خیابان‌های لس‌آنجلس بدون توجه به همه‌گیری کرونا به گشت و گذاری رمانتیک پرداختند. 

بی‌توجهی عجیب بازیگر معروف هالیوود به کرونااختصاصی«تابناک با تو»؛ در این روزها که کرونا سبک زندگی تمام مردم دنیا را تغییر داده و آنها را وادار به قرنطینه خانگی نموده و علی‌رغم هشدارهای متعدد از سوی پزشکان و کادر درمانی، اما هنوز هستند افرادی که این بیماری کشنده را جدی نگرفته‌اند؛ بن افلک و نامزدش آنا دی آرماس در خیابان‌های لس‌آنجلس بدون توجه به همه‌گیری کرونا به گشت و گذاری رمانتیک پرداختند. 

بی‌توجهی عجیب بازیگر معروف هالیوود به کرونا

رابطه این دو که با هم در فیلم (The Deep water) بازی می‌کنند، از همیشه جدی‌تر شده است. بن افلک ۴۷ ساله و برنده اسکار و آنا دی مارس بازیگر جیمز باند و ۳۱ ساله با لبخند در حال قدم زدن بودند و نشانه‌ای از نگرانی در چهره آنها به چشم نمی‌خورد.

بی‌توجهی عجیب بازیگر معروف هالیوود به کرونا

آن‌دو پیشتر در کوبا با هم دیده شده بودند و با طرفدارانشان عکس یادگاری گرفتند. با این بی‌توجهی معلوم نیست آیا بن افلک و مارس هم به کرونا مبتلا شوند یا نه، زیرا ویروس منحوس ثابت کرده بین سلبریتی و مردم عادی تفاوتی قائل نیست و تعداد زیادی از چهره‌های مطرح دنیا نیز قربانی کرونا شده‌اند. 

تام هنکس و وهمسرش ریتا ویلسون، ادریس البا، کریستوفر هیویو و اولگا کوریلنکو هنرپیشه فرانسوی و ریچل متیوز هنرپیشه آمریکایی از جمله بازیگرانی بودند که تست کرونای آنها مثبت اعلام شد. 

بی‌توجهی عجیب بازیگر معروف هالیوود به کرونا

بی‌توجهی عجیب بازیگر معروف هالیوود به کرونامنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.