مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: بدترین هدیه‌ای که شاهزاده انگلیس به همسرش داد + عکس

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

بدترین هدیه‌ای که شاهزاده انگلیس به همسرش داد


در طی گفت و گو، سه مجری درباره بدترین هدایایی که تاکنون به دوستانشان هدیه داده بودند صحبت کردند و یکی از آنها گفت که بدترین هدیه‌ای که به همسرش داده است یک درخت است و سپس آنها از شاهزاده پرسیدند که آیا او می‌تواند درباره بدترین هدیه‌ای که به دوشس کیت میدلتون داده است صحبت کند یا نه؟

بدترین هدیه کیت میدلتوناختصاصی «تابناک با تو»؛ مجریان برنامه That Peter Crouch Podcast که از شبکه بی‌بی‌سی پخش می‌شود، به قصر کنسینگتون رفتند تا مهمان پادشاه آینده انگلستان شاهزاده ویلیام باشند‌. ویلیام برای آنها میزی از سمبوسه، دسر، کیک و نوشیدنی‌های سرد آماده کرده بود. بعد آنها درباره خیلی چیزهایی که می‌توانستند با هم گپ زدند. ویلیام در این برنامه که مخاطبان میلیونی دارد از علاقه به تیم استون‌ویلا و دیدگاهش درباره مربی تیم فوتبال انگلستان گفت.

در طی گفت و گو، سه مجری درباره بدترین هدایایی که تاکنون به دوستانشان هدیه داده بودند صحبت کردند و یکی از آنها گفت که بدترین هدیه‌ای که به همسرش داده است یک درخت است و سپس آنها از شاهزاده پرسیدند که آیا او می‌تواند درباره بدترین هدیه‌ای که به دوشس کیت میدلتون داده است صحبت کند یا نه؟ شاهزاده با خنده پاسخ داد که یکبار برای او یک دوربین‌شکاری هدیه داد و این هدیه کیت را ناراحت کرد و کیت تا مدت‌ها دوربین را به یاد می‌آورد.

بدترین هدیه کیت میدلتون

وی تأیید کرد که این موضوع در اوایل رابطه آنها اتفاق افتاده است که در راهروهای دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند آغاز شده بود. وی اطمینان داشت که دوربین‌شکاری هدیه فوق العاده‌ای است و او سعی در متقاعد کردن کیت درباره توانایی دوربین در نزدیک نشان دادن همه چیز داشت، اما کیت به این هدیه نگاه کرد و گفت که این فقط دوربین شکاری است و ویلیام نفهمید که چه اتفاقی افتاده است، با خود فکر کرد که خودش هم نمی‌داند چرا این هدیه را خریداری کرده است.

شاید به دلیل کم سن بودن، همانطور که خودش می گوید و عدم تجربه او در انتخاب هدیه درست عمل نکرده بود. او به شوخی اضافه کرد: اما همه چیز خوب پیش رفته است، خوشبختانه ما تا این مرحله رسیده‌ایم.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.