مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: بازیگر آمریکایی بر اثر کرونا درگذشت/ مشاور پزشکی فیلم «شیوع» به کرونا مبتلا شد + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

بازیگر آمریکایی بر اثر کرونا درگذشت/ مشاور پزشکی فیلم «شیوع» به کرونا مبتلا شد


مارک بلوم بازیگر سینما و تئاتر آمریکا بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باخت.

به گزارش مهر به نقل از پیپل، مارک بلوم که بازیگر شماری از نقش‌های مطرح روی پرده و صحنه‌های آمریکا بود، در ۶۹ سالگی برای ابتلا به کرونا درگذشت.

بلوم یکی از حداقل ۱۰۶۹ بیماری است که در آمریکا به کرونا مبتلا شده و جان خود را از دست داده‌اند.

وی که در نیوجرسی متولد شده بود کار بازیگری‌اش را با تئاتر شروع کرد و سال ۱۹۷۷ برای نخستین بار در برادوی با نمایش «تاجر» روی صحنه رفت.

او در نهایت به سمت پرده بزرگ کشیده شد و نقش‌های قابل توجهی چون بازی در «جستجوی ناامیدانه سوزان» و فیلم «کروکودیل داندی» در سال ۱۹۸۶ را انجام داد.

وی در تلویزیون نیز نقش‌آفرینی کرد و در طول سه دهه در برنامه‌های مختلفی ظاهر شد که «جایی»، «میامی وایس»، «بال‌ها»، «فریزر»، «سوپرانوها»، «جناح غربی» «نظم و قانون»، «همسر خوب»، «لیست سیاه» و «مردم پیچیده» از جمله آنها هستند.

با این حال بلوم هرگز تئاتر را رها نکرد و بر صحنه تئاترهای نیویورک همواره ظاهر می‌شد. او در برادوی ۹ بار روی صحنه رفت که «گمشده در یونکرز» در سال ۱۹۹۱، «فارغ التحصیل» در سال ۲۰۰۲، «۱۲ مرد خشن» در سال ۲۰۰۴ و بازی در دو نمایش از گور ویدال در سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۱۲ از جمله آنهاست. او آخرین بار سال ۲۰۱۳ در برادوی در نمایشی با عنوان «احزاب سرهم بندی شده» روی صحنه رفته بود.

وی در نمایش‌های بیرون از برادوی نیز در ۲۶ نمایش بازی کرده بود.

با انتشار خبر درگذشت وی دیروز پنجشنبه بسیاری از همکاران و هم‌بازی‌های وی در سوگ او نوشتند که نمایشنامه‌نویسان هورایزنز و خانه تئاتر بیرون برادوی از جمله آنها بودند.

مشاور پزشکی فیلم «شیوع» به کرونا مبتلا شد

یکی از عوامل فیلم سینمایی «شیوع» که خبر انتشار ویروس کرونا را چند سال قبل داده بود به کرونا ابتلا پیدا کرد.

به گزارش تسنیم، فیلم سینمایی «شیوع» تنها فیلم سینمایی است که به‌صراحت خبر از انتشار ویروسی در چین داده بود.

این فیلم سینمایی به‌کارگردانی استیون سودربرگ در یک ماه گذشته که خبر شیوع ویروس کرونا فراگیر شد، جنجال‌های زیادی را به‌پا کرد.

اما اتفاق عجیبی که امروز خبر آن منتشر شده است ابتلای مشاور پزشکی این فیلم به ویروس کرونا است، مشاوری که طبیعتاً در روند تکمیل پرونده پزشکی این ویروس نادر که آن روزها خبری از آن نبود، نقش مهمی را داشته است.

لیپکین که مدیر مرکز بیماری‌های دانشگاه کلمبیاست شب گذشته با حضور در شبکه‌ فاکس اعلام کرد که آزمایش کرونای او مثبت شده است.

لیپکین می‌گوید: «اگر مرا مبتلا کرده پس هر کسی را می‌تواند مبتلا کند». او وضعیت‌ خودش را بسیار ناخوشایند توصیف می‌کند. او می‌گوید مهم نیست از کجا ویروس به بدن او منتقل شده:‌ «ویروس در سراسر ایالات متحده وجود دارد، از هر جایی ممکن است آن را بگیرید.»

لیپکین می‌گوید تحقیقات در دانشکده‌های پزشکی از جمله کلمبیا در حال پیشرفت است و در برخی موارد از خون افرادی که بهبود پیدا کرده‌اند استفاده می‌شود. او می‌گوید: «ما بر اساس یافته‌های خود می‌توانیم برای ایجاد نوع دیگری از درمان‌های دارویی استفاده کنیم.»

فیلم «شیوع» سودربرگ که در سال ۲۰۱۱ ساخته شد با آغاز بحران کرونا دوباره به فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های آیتونز و آمازون بازگشت.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.