مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: بازیگران «سریال پایتخت» استقلالی هستند یا پرسپولیسی! + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

بازیگران «سریال پایتخت» استقلالی هستند یا پرسپولیسی!


نگاهی به سلیقه فوتبالی بازیگران مجموعه تلویزیونی پایتخت که از پرطرفدارترین سریال های تلوزیون به حساب می آید انداخته ایم که خواندنش خالی از لطف نیست.

به گزارش خبرورزشی، « تمامی اعضای خانواده من عاشق استقلال هستند، به خصوص پدربزرگ و دایی ام که استقلالی های متعصب هستند. من از درصورتی که به یاد دارم استقلالی بودم، چون خانواده ام این طور من را بار آوردند. همه بازیکنان استقلال را دوست دارم، چون هوادار دو آتیشه و سرسخت این تیم هستم، اما کاپیتان وریا، قایدی، شیخ دیاباته و چشمی را بیشتر دوست دارم.»

این تازه ترین مصاحبه ابوالفضل رجبی پدیده ۱۳ ساله و ساروی سریال جذاب و پرطرفدار« پایتخت» است که ما را بر آن داشت تا به سایر بازیگران این سریال دیدنی پس از اتمام قسمت پانزدهم بپردازیم.

کارگردان آبادانی و پرسپولیسی

سیروس مقدم، زاده شهر آبادان است که فوتبالی ترین عضو خانواده سریال« پایتخت» به شمار می رود. عوامل مجموعه پایتخت و افردی که سر لوکیشن این سریال رفته اند گواهی می‌دهند آقای کارگردان حتی یک بازی تیم محبوبش پرسپولیس را از دست نمی دهد. البته سیروس مقدم علاقه خاصی به تیم شهرش صنعت نفت هم دارد، اما فعلا قرمز رنگ مورد علاقه اوست. جالب آنکه آقای کارگردان توسط استقلالی ها حسابی محاصره شده است که در ادامه می خوانید.

نقی معمولی و کری با آقای کارگردان

محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی در مصاحبه ای با برنامه« حالا خورشید» و رضا رشیدپور بیان کرد:« تیم اولش بعد از استقلال، پرسپولیس است!» او یک آبی متعصب است.

بیشترین کری خوانی با آقای کارگردان را نقی معمولی دارد و حسابی در این زمینه سر به سر هم می گذارند. انتخاب اسم« بهتاش فریبا» برای نقش بهرام افشاری نیز طرح همین محسن تنابنده استقلالی و به یاد« بهتاش فریبا» ستاره دهه ۶۰ استقلال و تیم ملی ایران بود.

ارسطوی استقلالی!

احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو خیلی تمایل ندارد کسی متوجه شود استقلالی است یا پرسپولیسی و معمولاً دو پهلو حرف می زند، اما کیست که نداند او طرف دار آبی است. ارسطوی سریال پایتخت البته به اندازه بقیه نشان نمی دهد طرفدار استقلال است ولی…

مهرانفر علاقه زیادی به کارلوس کی‌روش (Carlos Queiroz) سرمربی سابق و پرتغالی تیم ملی داشت که اکنون سرمربی تیم ملی کلمبیاست.

بهتاش استقلالی دروازه بان نساجي!

بهرام افشاری یا همان« بهتاش فریبا» ی سریال پایتخت که یکی از سوژه های اصلی و فوتبالی پایتخت ۶ بود نیز به قول خودش استقلالی است! او هیچ رفیق و دوستی در تیم باشگاه پرسپولیس ندارد و فقط می گوید با علیرضا بیرانوند سلام و علیک کرده و پسر خوبی است. همچنین بهتاش فریبا با رفتار علیرضا حقیقی هم کلی حال کرده و می گوید:« پسر بسیار خوبی است و به من برای بازی سخت جلوی پرسپولیس کمک کرد. البته من استقلالی شدید هستم ولی عاشق هواداران نساجی هم شدم. مردم مازندران عاشقانه این تیم را دوست دارند و کلی در این مدت به من لطف و محبت نشان دادند. در بازي با پرسپولیس هم هواداران نساجی خیلی من را تشویق و شرمنده کردند تا توانستم یکی از سخت ترین نقش های بازیگری ام را ایفا کنم.»

رحمت شاسی یا آبی؟!

رحمت شاسی یا رحمت خروس و رحمت کاسه که حالا ارایشگر بامزه سریال پایتخت شده هم جزء استقلالی های مجموعه است که به قول خودش فقط بازی های این تیم را در لیگ برتر تماشا می کند. هومن حاجی عبداللهی طرفدار فرهاد مجیدی است و معمولاً بازی های تیم محبوبش بالاخص شهرآورد را با دوستانی همچون محسن و مصطفی تنابنده، امیر جعفری، امیر غفارمنش و سعید آقاخانی نگاه می کند که جملگی استقلالی هستند!

دست بی قرار گلر پاس بوده است!

مهران احمدی یا همان بازیگر نقش« بهبود» که با بیماری« دست بی قرار » دوباره به مجموعه تلویزیونی پایتخت برگشت از همه عوامل این سریال جذاب فوتبالی تر است، اما خيلي رو نمی کند! این هنرپیشه توانمند سینما و تئاتر کشورمان در گذشته دروازه بان تیم نوجوانان پاس بوده است. با این وجود خیلی وارد کری های عوامل این مجموعه نشده و ترجیح می دهد سرش به همان بازیگری گرم باشد. البته بهبود فریبا به شوخی می گوید:« خوشحالم که پسرم بهتاش هم مثل خودم دروازه بان است و توانسته در تیم نساجی جلوی پرسپولیس بازی کند!»

رامین فر حق ندارد پرسپولیسی باشد!

تصورش را بکنید اگر همسری به اسم« امیر جعفری» داشته باشید که بگوید« خط قرمز من استقلال و رنگ آبی است و خانواده ام حق ندارند طرفدار تیم دیگری باشند!» آنگاه شما پرسپولیسی می شدید؟!

بله، درست حدس زدید! صحبت از ریما رامین فر بازیگر نقش« هما» همسر« نقی معمولی» در مجموعه تلویزیونی پایتخت است. جالب آنکه تک پسر شاخ شمشاد ریما رامین فر هم مثل پدرش استقلالی متعصب و به قول معروف دوآتشه است! حالا به نظرتان ریما رامین فر می تواند پرسپولیسی باشد؟ جواب خیر است! رامین فر هم حسابی فوتبالی و استقلالی شده و تمامی مسابقات تیم محبوبش را به همراه همسر و فرزندش تماشا می کند.

سارا و نیکا طرفدار تیم ملی

خاطرتان باشد سال گذشته سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران دوقلوی سریال پایتخت به همراه زنان و دختران ایرانی به ورزشگاه آزادی تهران رفته و بازی تیم های ایران و کامبوج را به تماشا نشستند. دختران دوقلوی نقی معمولی ساکن کشور سوئد بوده و سالی یک بار فقط برای بازی در این سریال به ایران می آیند و خیلی هم فوتبالی نیستند، اما به تیم ملی ایران علاقه نشان داده اند.

مادر بهتاش فریبا؛ آبی یا قرمز؟ شاید هيچکدام !

بدون کوچک ترین تردیدی نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در سریال پایتخت یکی از بهترین های این سریال دیدنی است. خانم نصرتی گرچه متولد تهران است، اما طوری با لهجه مازندرانی حرف می زند که خيلي ها تصور می کنند او زاده شمال کشور است. نسرین نصرتی خیلی اهل حاشیه و حتی مصاحبه نیست و تنها تصویری که از او در مورد رشته فوتبال منتشر شده عکسی است که بازیکنان باشگاه صنعت نفت آبادان به رسم یادگاری کنارش گرفته اند!

khabaronline.ir
sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.