مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: ایفای نقش جدی در فیلم کمدی بسیار سخت است/حضورم در پالتو شتری راه رفتن روی لبه تیغ بود + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

ایفای نقش جدی در فیلم کمدی بسیار سخت است/حضورم در پالتو شتری راه رفتن روی لبه تیغ بود


بازیگر فیلم پالتو شتری گفت: وقتی شما به عنوان بازیگر ملزم هستید در فیلمی کمدی با ریتم تند نقشی خونسرد را بازی کنید حفظ ریتم کار سخت و البته مهمی می‌شود که همین چالش بزرگی پیش روی شما می گذارد.

سام درخشانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، درباره ایفای نقشی جدی در فیلم سینمایی پالتو شتری گفت: پالتو شتری برای من چالش جدیدی بود زیرا در فیلمی کاملاً کمدی نقشی جدی را بازی می‌کردم که باید علاوه بر پیش بردن داستان فضای کمدی اثر را هم از بین نمی‌برد.

وی در همین راستا ادامه داد: بدون شک دیگر بازیگران منظور من از سختی ایفای نقش در فیلم پالتو شتری را متوجه می‌شود، زیرا وقتی شما به عنوان بازیگر ملزم هستید در فیلمی کمدی با ریتم تند نقشی خونسرد را بازی کنید حفظ ریتم کار سخت و البته مهمی می‌شود که همین چالش بزرگی پیش روی شما می گذارد. 

 وی بازیگری در آثار کمدی را راه رفتن روی تیع دانست و اضافه کرد: کاراکتر من در پالتو شتری هیچ المان ظاهری خاصی نداشت که بتوانم از آن بهره گرفته و برای بازی از آن استفاده کنم، به همین دلیل لحظه به لحظه بازی‌ام در این فیلم راه رفتن روی لبه تیز یک تیغ بود.

بازیگر فیلم خوب بد جلف ادامه داد: این کاراکتر کاملاً خونسرد بود و دو وجهه داشت، وجهی جدی و درونی که شاید گاهی نقبی به کمدی اثر می زد، این دوگانگی مدت‌ها مرا با مشکل روبرو کرده بود که خدا را شکر با شروع فیلمبرداری به پایان رسید.

وی در همین رابطه اضافه کرد: این نقش هیچ مشخصه و الگوی بیرونی و تعریف مشخصی نداشت که بتوانم آن را به راحتی بازی کنم. بازی در چنین نقش‌هایی که از قضا در فیلم کمدی حضور دارند و از بیرون تعریف خاصی را به خود اختصاص نمی‌دهند بسیار عجیب و سخت است.

درخشانی درباره احتمال موفقیت پالتو شتری در اکران عموم خاطرنشان کرد: من معتقدم که پالتو شتری صد در صد در گیشه موفق خواهد بود. مردم امروز با سینمای کمدی روبرو هستند که من هم در آن بازی کرده ام و شاید از آن خسته شده باشند و به همین دلیل از فیلم خاصی مثل پالتو شتری استقبال خواهند کرد.

sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.