مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: انتشار تصاویر پارسا پیروزفر و واکنش‌هایی در سطح ملی!؛ پیر نشولعنتی پیر نشو! + عکس

31

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

انتشار تصاویر پارسا پیروزفر و واکنش‌هایی در سطح ملی!؛ پیر نشولعنتی پیر نشو!


ماجرا از آن‌جا آغاز شد که در سومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر، پارسا پیروزفر با ظاهری کاملا متفاوت حضور پیدا کرد؛ حضوری که از سوی عکاسان حاضر در پردیس جشنواره مورد استقبال قرار گرفت و در اندک زمانی فضای مجازی پر شد از تصاویر پارسا، با موهای تراشیده و هیکلی بشدت چاق؛ که شایعات فراوانی را موجب شد؛ شایعاتی که حکایت از حضور پیروزفر در فیلمی بسیاربسیار مهم داشت که البته قرار است خبری از آن در رسانه‌ها درج نشود؛ شایعه‌ای جذاب برای رسانه‌هایی که از طریق انتشار این اخبار تاییدنشده توانستند در کوتاه‌زمانی کلیک‌های خود را تا چند برابر افزایش دهند.

اما ظاهر متفاوت پارسا پیروزفر که این روزها نمایش ملاقات را در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه دارد، از سوی کاربران عادی هم با واکنش‌های بامزه‌ای روبه‌رو شد؛ واکنش‌هایی چون: «تنها کسی که لیاقت هشتگ پیر نشو لعنتیو‌ داره فقط و فقط پارسا پیروزفر هست و‌ تمام. نبینم جمله رو در وصف کسی به کار ببرین.» یا   «این درسته پارسا پيروزفر کچل کنه؟ پس آ‌رزوهای ما چی میشه؟» یا این یکی: «چطور میشه یه آدم با یه موزر و تیغ جذابیت خودش رو به ۱۰٪ برسونه از ۹۹٪..؟ رازش رو باید از پارسا پیروزفر پرسید. ایشالله سریع به راه راست برگرده.»

در این بین برخی انتشار پرشمار عکس‌های متفاوت پیروزفر را زیر سوال برده بودند: «مهمترین موضوع و دغدغه امروز سینمای ایران، سر بدون موی پارسا پیروزفر است. مدیونید اگر فکر کنید این رسانه‌ها و خبرنگاران سینمایی هستند که دغدغه‌های پوچ و پوشالی برای مردم می‌سازند.»

البته هواداران پیروزفر همچنان از او حمایت کرده بودند: «پارسا پيروزفر با این تیپ جدیدش نشون داد هم می‌تونی چاق باشی و هم کچل و هم چشم همه رو دربیاری!»

اما این سوال انگار سوال مهم این روزهای سینمای ایران است:«اون‌موقع‌ها همه موهاشون رو لخت می‌کردن و فرق کج و ادای پارسا پیروزفر؛ یعنی الانم قراره کچل کنن؟»

shahrvand-new​spaper.‎​ir
sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.