مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: اقدام جالب «کایلی جنر» برای مبارزه با کووید ۱۹ + عکس

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

اقدام جالب «کایلی جنر» برای مبارزه با کووید ۱۹


«کایلی جنر»، این ستاره تلویزیونی و کارآفرین محصولات زیبایی، قرار است ژل‌های دست را به کمک دو عنوانِ تجاری (برند) ثبت شده به نام خوش، یعنی “کایلی کازمتی’ و ‘کایلی اسکین’ که بخشی از آن به شرکت ‘کاتی’ تعلق دارد، توزیع کند.

سوپرمدل آمریکایی و جوان ترین دختر میلیاردر دنیا با تولید ژل های ضد عفونی کننده (antiseptic) دست به مبارزه با کرونا رفته است.

ایران آرت:کایلی جنر با کمک مادرش کریس جنر، برای کارکنان نظام درمانی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا (corona) در جنوب کالیفرنیا، ژل ضدعفونی کننده دست تولید خواهد کرد.

به گزارش ایران آرت به نقل از ایندیپندنت، این ستاره تلویزیونی و کارآفرین محصولات زیبایی، قرار است ژل های دست را به کمک دو عنوانِ تجاری( برند) ثبت شده به نام خوش، یعنی” کایلی کازمتیک” و” کایلی اسکین” که قسمتی از آن به شرکت” کاتی” تعلق دارد، توزیع کند.

هنوز مشخص نیست که چه تعداد ژل دست تولید خواهد شد، اما همه آن به کارکنان بخش اورژانس بیمارستا ن ها که از بیماران مبتلا به کووید- ۱۹ مراقبت می کنند، اهدا خواهد شد.

هر ژل دست، با پیام خاصی برای دریافت کنندگان همراه خواهد بود.

بر روی این محصولات نوشته شده است:” اختصاصی برای آنان که از جامعه مان حمایت می کنند”.

شرکت کاتی در بیا نیه ای گفته است:” مادر و دختر هر دو از همان ابتدای شروع اپیدمي کووید- ۱۹، حمایت شان را نشان داده اند و در شبکه های اجتماعی به صراحت راهنما بوده اند. با اهدای ژل های دست به کارکنان درمانی جنوب کالیفرنیا، کریس و کایلی قدم های زیادی را در پیشبرد کمک مستقیم به افردی که بيش ترین نیاز را دارند، برداشته اند.

خبر اهدای ژل دست از سوی جنر، بعد از آن اعلام می شود که او یک میلیون دلار به بیمارستان های لس آنجلس برای مبازه با شیوع کرونا کمک کرده بود.

این ستاره میلیاردر ۲۲ ساله، هفته پیش این مبلغ را بیمارستان های محلی لس آنجلس داد تا برای حمایت از کارکنان خط مقدم مبارزه با اپیدمی، تجهيزات لازم خریداری کنند.

دکتر تایس علی آبادی، پزشک معالج خانم جنر، این خبر را در اینستاگرام (Instagram) خود اعلام کرد و نوشت:” زبانم قاصر، چشمانم پر اشک و قلبم سرشار از حس قدردانی است. تنها آرزویی که داشتم، تهیه ماسک های صورت برای پرسنل درمانی شجاع مان بود؛ امروز این رویا به واقعیت تبدیل شده است.”

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.