مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: اعتراض مدل‌ روسی به انتخاب جذاب‌ترین مرد جهان + عکس

2

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

اعتراض مدل‌ روسی به انتخاب جذاب‌ترین مرد جهان


اعتراض مدل‌لباس روسی به انتخاب جذاب‌ترین مرد جهان!اختصاصی«تابناک با تو»؛ داستان زیبای هانس‌کریستین‌اَندرسون درباره لباس جدید پادشاه را حتماً شنیده اید. داستان درباره پادشاهی است که مانند دیگر پادشاهان شیفته‌ی تجمل و به‌خصوص لباس‌های زیباست. دو خیاط فریب‌کار به پادشاه وعده می‌دهند که برای وی لباسی زیبا و فاخر بدوزند که افراد نادان و نالایق توان دیدن آن را نداشته باشند. در روز موعود پادشاه با آن‌که خود لباسی نمی‌بیند، در میان تعریف و تمجید اطرافیانی که نگران زیر سؤال رفتن لیاقت خود هستند، با افتخار لباسی را که وجود نداشت می‌پوشد و در انظار عمومی ظاهر می‌شود و هیچکس از مردم نیز از ترس اینکه نکند احمق به نظر برسند سخنی از برهنگی پادشاه نمی‌گویند. بالأخره کودکی با صداقتی معصومانه می‌گوید شاه چرا لباس بر تن ندارد؟! و دیگران پس از این سخن کم کم جرأت می‌کنند که بگویند شاه لباس بر تن ندارد.

به نظر می‌رسد داستان ماجرای مدل‌لباس روسی و رابرت‌پتینسون شبیه داستان معروف لباس پادشاه‌ شده‌ است؛ با وجود اینکه نتیجه یک‌تحقیق که به‌ تازگی منتشر شده رابرت‌پتینسون را جذاب‌ترین مرد دنیا معرفی می‌کند، یک مدل لباس روسی این‌ انتخاب را اشتباه می‌داند.

اعتراض مدل‌لباس روسی به انتخاب جذاب‌ترین مرد جهان!

خانم الینا ودونایوا مجری و مدل‌ لباس می‌گوید: من هیچ‌جذابیتی در پتینسون نیافتم، در چهره‌ی او خطوط مردانه‌ای که دلالت بر جذابیّت کند را نمی‌بینم البته رابرت از لحاظ چهره، فک، گردن، استخوان‌های‌گونه و چانه از ویژگی‌های بسیار خوب و مردانه‌ای برخوردار است، اما بینی و لب‌های کوچک او باعث شده این هماهنگی به‌هم بخورد!

پتینسون در طی روزهای گذشته مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت و یک مطالعه او را در رقابت با سایر افراد مشهور با امتیاز ۹۲.۱۵، به عنوان هیجان‌انگیزترین و خوش‌تیپ‌ترین مرد جهان طبق استانداردهای علمی و نسبت طلایی یونان (فِی) توصیف کرد.

اعتراض مدل‌لباس روسی به انتخاب جذاب‌ترین مرد جهان!

آیا شما با نظر آلیا وودوناوا موافقید؟ آیا واقعاً پتینسون جذاب‌ترین مرد جهان است؟ آیا ما باید این موضوع را بپذیریم؟ آیا چهره‌هایی که به عنوان زیباترین، جذاب‌ترین، بهترین و بدترین و … از سوی رسانه‌ها معرفی می‌شوند از نظر شما هم زیبا، جذاب، بدترین، خوب‌ترین و… هستند؟ از نظر شما جذاب‌ترین مرد جهان کیست؟ با الهام از داستان لباس‌جدید‌ پادشاه و بدون در نظر گرفتن قضاوت‌های دیگران، دیدگاه خود را بیان کنید.

اعتراض مدل‌لباس روسی به انتخاب جذاب‌ترین مرد جهان!منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.