مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: اظهارنظر عجیب کارگردان معروف در مورد کرونا + عکس

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

اظهارنظر عجیب کارگردان معروف در مورد کرونا


«تابناک باتو» پل شریدر کارگردان هالیوودی پس از اینکه فیلمبرداری پروژه سینمایی اش توسط تهیه کننده و به دلیل پیشگیری از کرونا متوقف شد٬ گفت: ترجیح می‌دهم در حین کار بمیرم. پل شریدر کارگردان هالیوودی از تهیه کنندگان بخاطر توقف فیلمبرداری پروژه سینمایی اش در می‌سی سی پی بدلیل ابتلای یکی از عوامل فیلم به کرونا٬ انتقاد کرد.

پل شریدر پس از اینکه فیلمبرداری پروژه سینمایی اش توسط تهیه کننده به دلیل پیشگیری از کرونا متوقف شد٬ گفت: ترجیح می‌دهم در حین کار بمیرم.

اظهارنظر عجیب کارگردان معروف در مورد کرونا

این کارگردان و نویسنده نامدار در این باره نوشت: تهیه کنندگان تنها پنج روز مانده به پایان فیلمبرداری تنها بخاطر ابتلای یکی از عوامل غیرثابت٬ تولید پروژه را متوقف کرده اند.

وی افزود: خودم حتی در جهنم آتش هم می‌توانستم فیلمبرداری را به پایان برسانم. من که پیرم و بیماری آسم دارم چه بهتر که حین انجام کارم می‌مردم.

او کارگردانی و نویسندگی این فیلم جنایی با عنوان «ورق باز» را برعهده دارد. آسکر آیزاک نقش اصلی فیلم را ایفا می‌کند که قماربازی حرفه‌ای به نام «ویلیام تل» است. او برای انتقام از یک کازینو٬ پسر بچه‌ای را می‌رباید. تای شریدان نقش پسربچه را بازی می‌کند.

ویلم دفو و تیفانی هدیش ازجمله هنرپیشگان محوری فیلم «ورق باز» هستند.

پل شریدر در کارنامه درخشان خود نویسندگی فیلمنامه آثار مارتین اسکورسیزی ازجمله «گاو خشمگین» «راننده تاکسی» و «آخرین وسوسه مسیح» را داراست. در حوزه کارگردانی نیز خالق آثاری تاثیرگذار همچون «ژیگولوی آمریکایی» و «سبک خواب» است. او در سال ۲۰۱۷ نامزدی اسکار بهترین فیلمنامه برای «نخستین اصلاح شده» را کسب کرد.

تسنیممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.