مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: اظهارنظرهای متفاوت سیدجواد هاشمی در برنامه «تب‌تاب» حاشیه‌ساز شد + عکس

22

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

اظهارنظرهای متفاوت سیدجواد هاشمی در برنامه «تب‌تاب» حاشیه‌ساز شد


دوشنبه‌شب سیدجواد هاشمی به بهانه اکران فیلم کودک «پیشونی سفید ۳» مهمان برنامه «تب‌تاب» بود و با باربد بابایی درباره مسائل مختلف سینما و تلویزیون گفت‌وگو کرد. بابایی سعی کرد به روال معمول «تب‌تاب»، بحث را به سمت‌وسویی ببرد که از مهمان پاسخ‌های جنجالی بشنود و سیدجواد هاشمی هم به این رویکرد بی‌میل به نظر نمی‌رسید. اظهارنظرهای متفاوت و صریح هاشمی، برنامه را حسابی خبرساز کرد و باعث شد بازتاب فراوانی در شبکه‌های اجتماعی پیدا کند.

نه به ممیزی و توقیف

بخش زیادی از واکنش‌های مجازی به صحبت‌های سیدجواد هاشمی، مربوط به اظهارنظرهایش درباره قوانین ممیزی، فیلم «رحمان ۱۴۰۰» و چهره‌هایی مانند گلشیفته فراهانی و امیرتتلو است. او با اعمال ممیزی و توقیف فیلم «رحمان ۱۴۰۰» مخالفت کرد و گفت باید فرهنگ سازی شود تا مخاطب خودش کمدی‌های نامناسب را نبیند. هاشمی در بخشی از صحبت‌هایش ضمن انتقاد به عملکرد تتلو، خانواده هنر را هم در حواشی اخیر این خواننده مقصر دانست.

کاربری در واکنش به صحبت‌های وی نوشت: «سیدجواد هاشمی تا حالا این‌قدر روی مخاطب تاثیر نگذاشته بود.» کاربر دیگری در انتقاد به صحبت‌های او نوشت: «جواد هاشمی داره تو شبکه سه از ابتذال و آزادی سینماگرها دفاع می‌کنه.» کاربر دیگری نیز این‌گونه از او انتقاد کرد: «سیدجواد هاشمی افاضاتی در رد هر گونه سانسور و ممیزی فیلم و مدیریت فضای مجازی ایراد فرمودند که خدا را صد هزار مرتبه شکر ایشان هیچ مسئولیتی در نهادهای فرهنگی کشور ندارند، والّا کلاه فرهنگمان بیش از این‌ها در پس معرکه بود!» یک کاربر هم ضمن تایید صحبت‌های او نوشت: «چیز بدی نگفت بنده خدا، صحبت‌هاش رو کامل گوش بدین. گلشیفته رو تأیید نکرد، گفت راه برگشت رو باز بذاریم، خدا هم توبه رو می‌پذیره از تتلو هم دفاع نکرد.»

تصویر جدیدی از جواد هاشمی

به نظر می‌رسد جواد هاشمی به برنامه «تب‌تاب» آمده بود تا به حواشی که درباره اش وجود داشت، پاسخ بدهد و با مطرح کردن نظراتش، تصویری را که به واسطه سابقه‌اش در ذهن مردم شکل گرفته و باقی مانده، تغییر دهد.به هر حال او معمولا در فیلم و سریال‌هایی با ژانر دفاع مقدس بازی کرده و همیشه نقش‌ رزمندگان یا جانبازان را ایفا کرده است.

بسیاری از مخاطبان که از صحبت‌های متفاوت او غافلگیر شده بودند، واکنش‌های مثبت و منفی به اظهارات او نشان دادند. کاربری نوشت: «سیدجواد هاشمی اومده بود برنامه «تب‌تاب» و من از این مقدار حرفای روشنفکرطورانه‌اش متعجب شدم.» کاربر دیگری در واکنش منفی به صحبت‌های او نوشت: «مثل این که سیدجواد هاشمی فقط تیپ ظاهریش با سلبریتیا فرق می‌کنه.» کاربر دیگری هم با کنایه طنزآمیزی به نقش‌های او نوشت: «من همش منتظر بودم جواد هاشمی شهید بشه، ولی حالا عجب حرفایی می‌زنه!»

khora​sannews.‎​com
sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.