مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: «ادریس البا» به ویروس کرونا مبتلا شد + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

«ادریس البا» به ویروس کرونا مبتلا شد


ادریس البا بازیگر معروف بریتانیایی اعلام‌کرد مبتلا به ویروس کرونا (corona) شده است.

به گزارش مهر به نقل از انترتینمنت ویکلی، ادریس البا بازیگر ۴۷ ساله بریتانیایی در ویدیویی که در توییتر منتشر کرد اعلام‌کرد تست ویروس کرونای وی مثبت بوده است.

این بازیگر خاطرنشان کرد که تا اینجا هیچ علایمی نداشته ولی پس از این که متوجه شده با کسی ارتباط داشته که مبتلا به کووید- ۱۹ بوده تست داده و حالا جواب تست وی مثبت شده است.

او که در ویدیو کنار همسر خود قرار داشت، گفت: جمعه گذشته متوجه شدم که تست آن شخص مثبت بوده، سریعا خودم را قرنطینه (Quarantine) کردم و تست دادم و امروز نتیجه را گرفتم.

البا اعلام‌کرد که حالش خوب است و با همسرش سابرینا که هنوز تست نداده در منزل مانده است. ستاره سریال «لوتر» از هوادارانش خواست بسیار محتاط باشند و از خودشان و دیگران در مقابله با این بیماری واگیردار دستگاه تنفسی مراقبت کنند.

او در ادامه گفت: ببینید، ماجرا جدّي است. اکنون وقت این است که واقعاً در مورد فاصله اجتماعی فکر کنید و دست های تان را بشورید. فراتر از آن، افرادی هستند که علایمی ندارند و میتوانند به راحتی این بیماری را پخش کنند. بدین ترتیب اینک واقعاً وقت آگاه بودن نسبت به شستن دست ها و حفظ کردن فاصله هاست. درصورتی که حس می کنید بیمار هستید و احساس می کنید باید تست بشوید یا در معرض ویروس قرار گرفته اید، کاری درباره اش انجام بدهید. واقعاً مهم است.

این بازیگر تأکید کرد که مردم باید باهم همکاری کنند تا جلوی گسترش بیشتر این ویروس را بگیرند.

او گفت: ببینید، ما اکنون در دنیایی گسسته زندگی می کنیم و همه مان این مسئله را حس می کنیم. اما حالا زمان وحدت و فکر کردن به دیگران است».

البا در پایان صحبت هایش گفت: روحیه مثبت خودتان را حفظ کنید و وحشت نکنید.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.