مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: ابتلای بازیگر سریال «لاست» به ویروس کرونا + عکس

0

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

ابتلای بازیگر سریال «لاست» به ویروس کرونا


هنرپیشه کره ای- آمریکایی اعلام‌کرد در نیویورک و هنگامی که سر فيلمبرداري سریال جدیدش بوده، به کرونا (corona) مبتلا شده است.

به گزارش مهر،  دانیل دای کیم هنرمند کره ای- آمریکایی مجموعه «لاست»، پنج شنبه ۱۹ مارچ (۲۹اسفند) در اینستاگرامش اعلام‌کرد تست کرونایش مثبت شده است و از تجربه ابتلایش به این بیماری و پیروی از دستور قرنطینه (Quarantine) خبر داد.

وی که بازیگر نقش جین سو ون در سریال «لاست»  بود، اینک در هاوایی به سر می برد و جدیدا در نیویورک و دربرابر دوربین سریال« آمسترادم جدید» برای ان بی سی بود. هنگامی که خبر گسترش واقعی این ویروس مطرح شد فيلمبرداري این سریال متوقف شد و وی به خانواده اش در هاوایی پیوست.

این بازیگر نوشت: « می خواهم بدانید روز قبل تست ابتلای من به کووید- ۱۹ مثبت شد.»

دای کیم یادآوری کرد در تمام این مدت بدون هیچ علامت مشخصه ای بوده ولی احساس می کرده خراشی در گلویش دارد پس برای امنیت وقتی به منزل بازگشته خودش را قرنطینه کرده و سعی کرده است، استراحت کند. ولی بعد از آن علائم او بدتر و دچار نفس تنگی ، درد در بدن و تب شده است، در این مرحله به بیمارستانی در هونولولو رفته و در نهایت با پاسخ مثبت تست برگشته است.

این هنرپیشه ۵۱ ساله در پست خود از دیگر بازیگران سریال و عوامل فيلمبرداري معذرت خواهی کرده که امکان دارد آن ها را ناآگاهانه در معرض ویروس قرار داده باشد و در ضمن از کارکنان بهداشتی و درمانی که تلاش می کنند تا جلوی این بیماری همه گیر بایستند، تشکر کرد.

شبکه ان بی سی نیز بلافاصله یاداشتی برای همه بازیگران و اعضای ساخت سریال فرستاد تا به آن ها یادآوری کند امکان دارد به ویروس مبتلا شده باشند.

بازیگر« لاست» در ویدیویی ۱۰ دقیقه ای که منتشر کرده است ، خاطرنشان کرد: « از تمامی مردم و به خصوص نوجوان ها و متولدین هزاره جدید که فکر می کنند این بیماری جدّي نیست خواهش می کنم، بدانید که جدّي است و اگر شما به آن توجه نکنید بطور بالقوه جان میلیون ها نفر من جمله عزیزانتان را در معرض خطر قرار می دهید.»

وی از همه خواسته به نکات ایمنی توجه و فاصله اجتماعی را رعایت کنند، دست بصورت خود نزنند و دست ها را مدام بشویند.

دانیل دای کیم همینطور خواسته است تا تعصبات و خشونت های بی معنی دربرابر مردم آسیایی متوقف شود و گفته است: « ضرب و شتم پیرها و گاه بی خانمان های آسیایی آمریکایی ناجوانمردانه و باورنکردنی است. بله من آسیایی هستم و کرونا دارم ولی آنرا از کشور چین دریافت نکرده ام. من در آمریکا کرونا گرفتم. در شهر نیویورک و علی رغم آنچه بعضی از رهبران سیاسی می خواهند، نشان دهند، من جایی را که شخص در آن مبتلا شده مهم نمی دانم چون در غیر اینصورت باید اسمش را ویروس نیویورک می گذاشتم. اما این کار احمقانه است و نامگذرای ها ما را به جایی نمی رساند. مهم این است که چطور بيش ترین مراقبت را از خودمان و دیگران به عمل آوریم.»

از دیگر فیلم ها یا مجموعه های تلویزیونی که این بازیگر در آن ها نقش داشته میتوان از« عشق مسابقه»، « پزشک خوب» و« هاوایی فایو- زیرو» نیز یاد کرد.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.