مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: آخرین شرایط تام هنکس از زبان خواهرش/ وضعیت تام عالی نیست + عکس

1

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

آخرین شرایط تام هنکس از زبان خواهرش/ وضعیت تام عالی نیست


ساندرا هنکس خواهر تام هنکس وضعیت فعلی برادرش را خوب ارزیابی کرد با این حال گفت که شرایط برادرش عالی نیست.

به گزارش صبا به نقل از فاکس نیوز، ساندرا هنکس خواهر تام هنکس بازیگر برنده دو جایزه اسکار هالیوود از وضعیت تازه برادرش که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا تحت قرنطینه قرار دارد، سخن گفت.

تام هنکس چند روز پیش در آخرین اطلاع رسانی از وضعیت خودش و همسرش گفته بود که تب هر دوی آنها از بین رفته اما خستگی شان همچنان پابرجاست.

حالا اما ساندرا هنکس خواهر تام هنکس هم به ابتلای برادرش به کووید-۱۹ واکنش نشان داده است، او در گفتگو با دیلی میل درباره وضعیت تازه ستاره «نجات سرباز رایان» گفت: با برادرم صحبت کردم، وضعیتش همچنان خوب است اما عالی نیست.

ساندرا در پاسخ به این پرسش که آیا از شنیدن خبر بیماری برادرش (تام هنکس) شوکه شده است، گفت: نه، او بازیگر است خدا که نیست با این حال مراقبت پزشکی در استرالیا (جایی که تام هنکس در آنجا به سر می برد) خوب است.

ساندرا هنکس در حال حاضر در ایتالیا جایی که تعداد جان باختگان ناشی از ویروس کرونا از چین هم بیشتر شده است زندگی می کند، او از سال ۲۰۱۶ به ایتالیا نقل مکان کرده است.

ساندرا هنکس در این مصاحبه از وضعیتش در ایتالیا ابراز رضایت کرده است او روحیه مردم ایتالیا در مواجه با این بیماری فوق العاده خواند. ساندرا هنکس با این حال معتقد است در بریتانیا و آمریکا اوضاع خوب نیست.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.