مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : ۶۱ طرح عمرانی در شهرستان فیروزه آماده بهره‌ برداری است

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

۶۱ طرح عمرانی در شهرستان فیروزه آماده بهره‌ برداری است


ابوالفضل حکیم پور روز شنبه با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به همین مناسبت ۱۳ طرح کشاورزی با هزینه هفت میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و گازرسانی به هفت روستای فیروزه با هزینه ۵۰ میلیارد ریال به بهره‌ برداری می رسند.
وی اظهار داشت: بهره‌ برداری از انبار غله تمام مکانیزه با هزینه بیش از ۱۴۷ میلیارد ریال که از نظر دسترسی به راه آهن جایگاه ویژه ای در استان دارد و هفت واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد با هزینه ۱۳ میلیارد ریال از دیگر برنامه های هفته دولت در این شهرستان است.
وی گفت: در این هفته بهره‌ برداری از طرح آبرسانی مجتمع سرده با هزینه چهار میلیارد و ۵۰۰  میلیون ریال، هفت طرح گازرسانی و استفاده از سیستم های هوشمند گرمایشی، آسفالت محوطه و دیوارکشی در مدارس این شهرستان با هزینه هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال آغاز می شود.
فرماندار فیروزه با اشاره به تامین یک دستگاه ماشین آبرسانی برای شهرداری این شهر با هزینه ۱۷ میلیارد ریال افزود: در راستای توسعه ارتباطات در این هفته ۱۱ طرح مخابراتی با هزینه بیش از یک‌ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال، آسفالت معابر هفت روستای فیروزه و یک سالن ورزشی با هزینه ۲۹۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسند.
مرکز شهرستان ۴۲ هزار نفری فیروزه در ۱۵۲ کیلومتری غرب مشهد واقع است.
۹۸۶۹ / ۶۰۵۳منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.