مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : والیبالیست‌های آذربایجان‌غربی از رسیدن به نیمه‌نهایی کشور بازماندند

6

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

والیبالیست‌های آذربایجان‌غربی از رسیدن به نیمه‌نهایی کشور بازماندند


افشین خدایاری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان کشور از روز شنبه هفته جاری با شرکت ۱۰ تیم در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس در حال برگزاری است و تیم آذربایجان‌غربی عصر چهارشنبه در چهارمین و آخرین دیدار از مرحله مقدماتی این رقابت‌ها در مقابل خراسان‌رضوی به پیروزی رسید.

وی بیان کرد: در دیگر دیدارهای پایانی مرحله مقدماتی نیز تیم‌های تهران، همدان و گیلان به ترتیب مقابل آذربایجان‌شرقی، خوزستان و البرز به پیروزی دست یافتند.

وی ادامه داد: با پایان یافتن این مرحله از مسابقات، مازندران و گیلان به عنوان تیم‌های اول و دوم از گروه یک و تهران و گلستان به عنوان تیم‌های اول و دوم از گروه ۲ به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و امروز پنجشنبه ۲۰ تیرماه از ساعت ۱۵ عصر ابتدا تیم تهران به مصاف گیلان می‌رود و در دیدار بعدی نیز تیم گلستان با مازندران دیدار می‌کند.

سرپرست دبیری هیات والیبال آذربایجان‌غربی گفت: تیم نوجوانان آذربایجان‌غربی در گروه ۲ این مسابقات با تیم‌های گلستان، آذربایجان‌شرقی، تهران و خراسان‌رضوی هم‌گروه بود و در گروه یک نیز تیم‌های مازندران، البرز، همدان، گیلان و خوزستان حضور داشتند.

خدایاری افزود: تیم والیبال نوجوانان استان با ۱۴ بازیکن به سرمربی‌گری رضا زرندی عازم شهر گنبد، محل برگزاری مسابقات شده بود.

وی گفت: سالار اسماعیلی، نیما نیکخو، آرین دستی، امیررضا رزاقی، امیرمبین باجالانی، مبین نصیری، مبین شیری، محمدجان عمو، متین محمدزاده، پارسا جان محمدی، امیرمحمد حیدری زاد، امیرحسین خدایی، سینا قنبرزاده و محمدامین علیزاده بازیکنان اعزامی به این رقابت‌ها بودند.

وی ادامه داد: حبیب‌الله کاظم‌زاده سرپرست، ایرج مهدی‌زاده کمک مربی، کریم تبریزی مدیر فنی و توحید اصغری به عنوان مربی بدنساز این تیم را همراهی کردند.

مطابق برنامه‌ریزی انجام شده، تیم‌های برنده مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی نوجوانان کشور، روز جمعه هفته جاری دیدار نهایی و تیم‌های بازنده این مرحله نیز دیدار رده‌بندی را برگزار می‌کنند.

تیم والیبال نوجوانان شهرداری ارومیه به نمایندگی از آذربایجان‌غربی سال گذشته با پیروزی قاطع سه بر صفر مقابل پیکان تهران در دیدار فینال رقابت‌های لیگ برتر کشور بر سکوی قهرمانی ایران ایستاد.

۷۱۵۶/‏۳۰۷۲منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.