مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : مهم ترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه چهارشنبه تا صبح پنج شنبه

8

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

مهم ترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه چهارشنبه تا صبح پنج شنبه


داخلی::::: ‌    
تهران- معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: مذاکره ما بر سر تامین ۱۱ خواسته مشخص جمهوری اسلامی ایران با اروپایی ها است و با آمریکا مذاکره نمی کنیم.
تهران – قائم‌مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان مطالبات معوق در دست مردم دارد و به همین منظور خدمات میدانی باید تقویت شود.
تهران- وزیر نفت با بیان اینکه شعار جلوگیری از خام‌فروشی در صنعت پتروشیمی قابل تحقق است گفت: ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی در سال ۹۲، ۵۶ میلیون تن بود که این رقم تا سال ۱۴۰۰ به ۱۰۰ میلیون تن می‌رسد.
تهران- آرمینا صادقیان بانوی ملی پوش کشورمان با کسب بالاترین امتیاز جواز حضور در فینال تفنگ بادی را کسب کرد و دومین سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرد.
تهران – وزیر اقتصاد گفت: گمرک در یکسال گذشته فاصله زمانی تخلیه و ترخیص کالاها را در واردات و صادرات از ۲۶ روز به ۴ روز کاهش داده و متناظر آن شفافیت نیز افزایش پیدا کرده‌است.
تهران – اداره کل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار فهرست مجوزهای روادید موقت مطبوعاتی برای خبرنگاران غیرمقیم رسانه‌های خارجی درمرداد ماه ۹۸، اعلام کرد: ۷۹ خبرنگار و عوامل خبری۳۲ رسانه جهان دراین مدت عازم ایران شدند.
تهران – «سعید عزت اللهی» با قرارداد قرضی یک ساله و با حق خرید، از روستوف به اوپن بلژیک‌ پیوست.
تهران- تیم والیبال نوجوانان ایران با شکست مقابل روسیه نتوانست به جمع چهار تیم برتر مسابقات قهرمانی جهان راه یابد.
تهران- وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: زمینه همکاری ایران و مالزی به عنوان دو کشور پیشرفته جهان اسلام منطقه متعدد است.
مشهد- بر اساس اعلام قائم مقام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حدود ۸۰ درصد مردم به دلیل هزینه های سنگین توان استفاده از خدمات درمانی بخش خصوصی را ندارند.
تهران – وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اعلام کرد که ساخت جنگنده کوثر باعث شد که این وزارت خانه به عنوان دستگاه برتر معرفی شود.

خارجی:::::
مسکو – سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که بزودی وزیران دفاع و امور خارجه کشورهای روسیه و فرانسه در فرمت ۲+۲ وبرای بررسی وضعیت پیرامون ایران، سوریه، لیبی، ونزوئلا و همچنین اوکراین گفت وگو خواهند کرد.
تهران –  منابع خبری روز چهارشنبه گزارش دادند که رژیم‌صهیونیستی به نمایندگی‌ها و سفارتخانه‌های خود درباره پاسخ(واکنش) حزب الله لبنان به حمله پهپادی اخیر این رژیم به جنوب بیروت هشدار داده‌ است.
نیویورک- آمریکا در ادامه اقدامات تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران، ۱۰ شخص حقیقی و حقوقی را به بهانه ارتباط با برنامه موشکی ایران، در فهرست تحریم شدگان قرار داد.
تهران –  دادگاه رژیم آل خلیفه بحرین روز چهارشنبه ۹ فعال سیاسی این کشور را جمعا به بیش از ۹ سال زندان محکوم کرد.
نیویورک- معاون نمایندگی روسیه در سازمان ملل متحد، امنیت عراق را برای خاورمیانه کلیدی دانست و نسبت به تلاش برخی برای کشاندن عراق به تقابل با ایران هشدار داد.
نیویورک- وزیر دفاع آمریکا با تکرار اینکه نمی‌خواهند وارد درگیری با ایران شوند، گفت: ما می‌خواهیم از طریق دیپلماتیک با آنها تعامل داشته باشیم.
تهران – افراد مسلح روز چهارشنبه با ورود به یک رستوران در شهر “گواتزاکوالکوس” در جنوب شرقی مکزیک و تیراندازی به سوی حاضران، دستکم ۲۹ نفر را کشتند.
تهران – منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند که جنگنده بمب افکن‌های عربستان فرودگاه بین المللی صنعا پایتخت یمن را بمباران کردند.
تهران – منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند که ارتش لبنان به سوی سه فروند پهپاد صهیونیستی در مرز لبنان و سرزمین‌های اشغالی آتش گشوده‌ است.منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.