مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : معاون استاندار: کم‌کاری برخی مدیران بعد از هفته دولت در محافل عمومی اعلام می‌شود

7

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

معاون استاندار: کم‌کاری برخی مدیران بعد از هفته دولت در محافل عمومی اعلام می‌شود


علی زینی‌وند در نشست صمیمانه با تشکل‌های اجتماعی سیستان و بلوچستان با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت اظهار داشت: سیستان و بلوچستان با داشتن ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فراوان، وسعت و گستردگی زیاد، مردم خوب و با اصالت و فرهنگ غنی دارای مسائل و موارد خاصی است که شرایط خدمت را در این استان نسبت به استان‌های دیگر متفاوت کرده است.

وی نگاه اتهام‌آمیز به کارمندان و کارکنان دستگاه‌های دولتی را برگرفته از قضاوت‌های ناعادلانه و نادرست عنوان کرد و افزود: ذهنیت‌های وارونه و غیرواقعی نسبت به دولت و کارگزاران نظام به اصلاح جامعه کمکی نخواهد کرد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه فعالیت تشکل‌ها، احزاب و سمن‌ها در حوزه‌های مختلف اجتماعی کار پسندیده و قابل احترام است، افزود: در شرایط کنونی کشور و استان، نیاز به تشریح و تولید گفتمان حمایتی از خدمات دولت دارد و در این میان نقش سمن ها و احزاب به عنوان پرچمدار بسیار حائز اهمیت است.

وی از تشکل‌ها، احزاب و سمن‌های سیستان و بلوچستان خواست توقعات خود را نسبت به دولت و شرایط حاکم بر استان واقعی‌تر کنند.

زینی‌وند بیان کرد: سیستان و بلوچستان یک استان قومی و مذهبی است که نیاز به گفتمان تقریبی به دور از هرگونه اختلاف و گرایش‌های قومی دارد و گفتمان حاکم بر استان در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اداری باید بر رفع مشکلات و معضلات توسعه‌ای استان باشد.

وی فعال کردن موسسه آبشار عاطفه ها به عنوان یکی از مهمترین خیریه‌های کشور در سیستان و بلوچستان را ضروری دانست و گفت: برای ایجاد ساختار این خیریه نیاز به بسیج امکانات عمومی و مردمی از داخل و خارج استان است زیرا با امکانات محدود دولتی، مشکلات گفته شده قابل رفع نخواهد بود.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: در شرایط کنونی که کشور در محاصره تحریم‌ها قراردارد، مجموعه تدابیر نظام به ویژه تدابیر شخص مقام معظم رهبری و اقدامات دولت منجر به همگرایی و هم‌افزایی نیروهای داخلی نظام شده و کشور را به سمت و سویی می برد که دشمنان در مقابل ما زانو خواهند زد.

وی اظهار داشت: در امور مردم جایی که لازم باشد با وجود همه قوانین خشک و دست و پا گیر، باید تسهیل‌گری کرد اما این استان مشکلات و پیچیدگی های زیادی دارد و کسی که از قوانین سرپیچی می‌کند نباید احساس امنیت و راحتی خاطر داشته باشد.

زینی‌وند قانون جمهوری اسلامی ایران را خط قرمز مسئولان استان دانست و گفت: همه ما در هر جایگاهی تابع ملاحظات و قوانین جمهوری اسلامی ایران هستیم و باید از آن پیروی کنیم.

۹۹۲۳**۶۰۸۱منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.