مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : فرماندار: خسارت سیلاب ملایر به سه هزار میلیارد ریال رسید

18

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

فرماندار: خسارت سیلاب ملایر به سه هزار میلیارد ریال رسیدکد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش ایرنا باب الله فتحی روز سه شنبه در جلسه اعضای شورای اداری شهر جوکار اظهار داشت: با وجود تشکیل جلسه های متعدد ستاد مدیریت بحران و همدلی و تلاش شبانه روزی مسئولان دستگاه های اجرایی و همراهی و همدلی مردم، شاهد بروز خسارت هایی بودیم که در کنار آثار و برکت های ناشی از این بارش ها قابل اغماض است.
وی افزود: حدود 2 هزار و 100 واحد مسکونی در روستاها و 400 واحد مسکونی در شهرهای ملایر بین 10 تا 100 درصد تخریب و یا آسیب جدی دیدند که خسارت ها در این حوزه طی روزهای آتی اعلام می شود.
فرماندار ویژه ملایر به نام گذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره و بیان کرد: انتخاب «رونق تولید» به عنوان سرلوحه اهداف و برنامه های اجرایی سال جدید، الزام هایی دارد که همه ما موظف به پایبندی و اجرای آنها در راستای تحقق شعار سال هستیم.
فتحی پرهیز از نگاه سیاسی به حوزه اقتصاد و پذیرش دیدگاه های کارشناسان و نظرهای فعالان اقتصادی را گام نخست عبور از رکود و تحقق رونق تولید برشمرد و اجرای قانون رفع موانع تولید و ایجاد سهولت در کسب و کار را از دیگر الزام های رونق تولید عنوان کرد.
وی بر لزوم آسان سازی فرآیندهای صدور مجوز فعالیت های اقتصادی و روند اخذ تسهیلات تاکید کرد و افزود: اعتلای اقتصادی کشور و رفع تهدیدات از منابع حیاتی مردم و ملت، مستلزم ایجاد هماهنگی در نظام اداری همپای تحولات نوین جهانی و بروز رسانی قوانین و مقررات است.
معاون استاندار همدان ضمن تاکید بر تلاش برای تحقق شعار سال توسط مدیران اظهار داشت: نخستین گام از اجرای سند سه ساله توسعه شهرستان ملایر در افق 1400 را امسال باید محکم و استوار برداریم.
فتحی گفت: این سند راهبردی به ابتکار استاندار همدان و با بهره گیری از توان مدیریتی و کارشناسی شهرستان، در 43 سرفصل تدوین و وظایف تمامی دستگاه های اجرایی همراه با برش های بخشی، مشخص و منابع لازم نیز پیش بینی شده است.
وی یادآور شد: این سند در یک گام خود در راستای رفع مشکل اشتغال، ایجاد 10 هزار فرصت شغلی جدید در افق 1400 را پیش بینی و برنامه ریزی کرده است.
فرماندار ویژه ملایر همچنین سال گذشته را با همت و تلاش مجموعه مدیریتی شهرستان، هدایت های استاندار همدان و همدلی و همراهی نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، سالی سرشار از موفقیت های بزرگ و رخدادهای ارزنده برشمرد و افزود: این روند موفقیت و توسعه امسال باید شتاب بیشتری بگیرد.
فتحی ثبت 2 هزار و 400 اشتغال در سامانه رصد، افتتاح و شروع عملیات اجرایی صدها طرح عمرانی، سفر معاون اول رییس جمهوری و وزیر جهاد کشاورزی به ملایر، ثبت نظام تولید انگور ملایر در سازمان جهانی خواروبار و کشاورزی ملل متحد(فائو)، برگزاری دومین جشنواره شهر ملی منبت، برگزاری ده ها یادواره شهدا و اجرای ده ها عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی را از جمله دستاوردهای سال گذشته برشمرد.
وی گفت: تحقق این اهداف مرهون حمایت، مساعدت و همراهی مردم شریف و فرهنگ مدار این شهرستان با خادمان خود در دولت و دیگر دستگاه های اجرایی و خدماتی است.
به گزارش ایرنا، بارش های شدید در ملایر در دهه اول و دوم فروردین امسال خسارت زیادی بر جای گذاشت و پنج تن بر اثر غرق شدگی در رودخانه ها و ریزش آوار ناشی از بارش برف و باران جان خود را از دست دادند.
7528/2090

انتهای پیام /*منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.