مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : فتحی به استراماچونی قول جذب بازیکن داد

5

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

فتحی به استراماچونی قول جذب بازیکن داد


«جیان‌لوکا دی‌مارتزیو» خبرنگار مطرح اسکای اسپورت ایتالیا چند روز پیش در صفحه شخصی‌اش نوشت استراماچونی از شرایط موجود در استقلال ناراحت است و احتمال فسخ قرارداد وی وجود دارد.

«امیر حسین فتحی» در مصاحبه ای اعلام کرد استراماچونی سرمربی استقلال است و استعفای وی شایعه‌ای بیش نیست.

«اسماعیل خلیل زاده» نایب رییس هیات مدیره باشگاه استقلال روز گذشته در مصاحبه با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استراماچونی با استقلال قرارداد دارد و به طور حتم هدایت این تیم را در لیگ نوزدهم بر عهده خواهد داشت و در اولین بازی فصل روی نیمکت آبی پوشان خواهد نشست.

وی افزود: اختلاف نظر در هر مجموعه‌ای طبیعی است و استراماچونی بابت اتفاقاتی که برای میلیچ به وجود آمد ناراحت بود اما همه چیز برطرف شد و مساله خاصی وجود ندارد.

امیر حسین فتحی با استراماچونی به صحبت پرداخت و طرفین در این گفت‌وگو مسائل مختلفی را مطرح کردند.

مدیرعامل استقلال به استراماچونی قول داد امکانات و بستر لازم را برای موفقیت استقلال فراهم کند.

در این گفت‌وگو همچنین تاکید شد بازیکنان مورد نظر استراماچونی برای حضوری پر قدرت در لیگ نوزدهم جذب شود.

گفته می شود علاوه بر میلیچ  مهاجم خارجی به زودی وارد ایران خواهد شد.

یکی از مسئولان استقلال در این باره به خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: همان طور که پیش از این اعلام کردیم مشکلی برای ادامه همکاری استراماچونی با باشگاه استقلال وجود ندارد.

وی افزود: در هر خانواده ای اختلاف سلیقه وجود دارد اما مهم این است که هدف یکی باشد و همه بکوشند برای موفقیت تیم تلاش کنند.

مسول استقلال خاطرنشان کرد: رابطه فتحی و استراماچونی بسیار خوب است و سرمربی استقلال به زودی در محل تنمرین آبی‌پوشان حاضر خواهد شد.

«جیان‌لوکا دی‌مارتزیو» خبرنگار اسکای اسپورت ایتالیا که بدون وقفه مسئولیت پوشش اخبار «آندره‌آ استراماچونی» و باشگاه استقلال را بر عهده دارد، در تازه‌ترین به‌روزرسانی اتفاقات نوشت: مدیرعامل استقلال متعهد شده تا به تعهدات خود با مرد ایتالیایی پایبند بماند و به نظر استراماچونی برای ماندن متقاعد شده است.منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.