مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : غربالگری دانش آموزان به صورت تب سنجی در مدارس دیشموک انجام می شود

1

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

غربالگری دانش آموزان به صورت تب سنجی در مدارس دیشموک انجام می شود


محمد نوروزی نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  روز شنبه آیین بازگشایی مدارس منطقه دیشموک با رعایت پروتکل های بهداشتی  انجام شد و همچنین ماسک و دستکش در اختیار واحد های آموزشی قرار داده شد.

وی افزود: سلامت دانش آموزان و فرهنگیان از اولویت های آموزش و پرورش است و جامعه فرهنگیان در کمک به رفع بحران ها همیشه پیش قدم هستند و در بحران کرونا احساس مسئولیت خودرا نشان دادند.

رئیس اداره آموزش و پرورش دیشموک تصریح کرد: در این راستا توصیه های لازم به مدیران شده و همچنین چهار تیم ارزیاب و ۸ راهبر آموزشی به صورت منظم و دوره ای فعالیت مدارس را مورد پایش و ارزیابی قرار می دهند.

نوروزی نیا بیان کرد: حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری و تنهادر جهت رفع اشکال و جبران دروس عقب مانده است.

وی ابراز داشت: غربالگری دانش آموزان با همکاری مرکز بهداشت و بهورزان در روستاها  انجام می شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش دیشموک عنوان کرد: همچنین ضد عفونی مدارس این منطقه و تهیه اقلام بهداشتی توسط مرکز بهداشت دیشموک و شهرداری و حوزه مقاومت بسیج اجرایی شده است.

بخش دیشموک از توابع شهرستان دهدشت در استان کهگیلویه و بویراحمد در غربی‌ترین نقطه این استان و هم مرز با استان خوزستان است.

براساس سرشماری سال ۹۵ جمعیت این منطقه حدود ۲۱‌ هزار نفر است که کمتر از ٦هزار نفر آن را جمعیت شهری و بقیه را روستاییان تشکیل می‌دهند.

عمده‌ترین مشکل مردم این منطقه فقدان راه‌های دسترسی مناسب است.

بخش دیشموک پنج هزار و ۲۶۰ دانش‌آموز در مقاطع مختلف دارد.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.