مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : صاحبان تفکر اشرافی لیاقت مسئولیت ندارند

14

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

صاحبان تفکر اشرافی لیاقت مسئولیت ندارند


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان قرچک گفت: امروز دشمنان قسم خورده نظام تلاش دارند تا با اعمال فشارهای اقتصادی، تهدید و تحریم، ترویج زندگی اشرافی و نیز بی بند و باری، بنیان و اساس خانواده را نابود کنند.
وی افزود: امروز کشور در چند جبهه درگیر مقابله با دشمن است لذا لازم است تا مردم و مسئولان همچون دوران هشت سال دفاع مقدس که با جان خویش از ارزش‌های نظام دفاع کردند، وارد این کارزار شده و بار دیگر توطئه دشمنان را خنثی کنند.
اسماعیلی با تأکید بر لزوم احیا دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت: عمل به فریضه امر به معروف، وظیفه دینی تمامی مردم و مسئولان است و اگر امروز نسبت به آن کم کاری صورت گیرد، فردا از عواقب آن کل جامعه متضرر می‌شود.
وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه قرچک با اشاره به سالروز تأسیس شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان نبض نظام اسلامی است و در اصل ماندگاری اسلامیت نظام، با شورای نگهبان محقق می‌شود.
امام جمعه قرچک گفت: به فرموده امام راحل، اگر شورای نگهبان حفظ نشود، سرنوشت کشور همچون زمان مشروطه شده و کسانی وارد مناصب کشور می‌شوند که ذره‌ای اعتقاد به دین و آخرت ندارند و نظام را از مسیر اصلی منحرف می‌کنند.
وی تأکید کرد: زیر مجموعه شورای نگهبان درسطح استان‌ها و شهرستانها باید مراقب بیشتری به خرج داده و از مماشات و بی توجهی بپرهیزند چرا که مردم فقط برای اسلام انقلاب کرده اند و حفظ ولایت را در اولویت خود می‌دانند.
وی گفت: ضامن ماندگاری اسلامیت نظام، ولایت فقیه است و قبول و یا رد صلاحیت افراد باید اطاعت از ولی فقیه باشد.
اسماعیلی تصریح کرد: صاحبان تفکر اشرافی لیاقت پذیرش مسئولیت ندارند چرا که این افراد نظام را از اهداف اصلی خود خارج می‌کنند.
تهرام/۷۲۵۴/‌/‌۱۳۴۸منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.