مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : شهرآورد مهاباد در لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی به تساوی انجامید

8

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

شهرآورد مهاباد در لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی به تساوی انجامید


دبیر هیأت فوتبال آذربایجان غربی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت‌های این هفته لیگ برتر فوتبال استان با برگزاری همزمان پنج دیدار در شهرهای مختلف به پایان رسید.

حسین نیرویار اضافه کرد: در حساس‌ترین دیدار این هفته شهرآورد مهاباد که بین تیم‌های گوگ‌تپه و پرسپولیس مهاباد در استادیوم آزادی این شهرستان برگزار شد، ۲ تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

وی ادامه داد: در سایر دیدارهای این هفته شهرداری محمدیار با نتیجه ۲ بر یک نوژین ارومیه را مغلوب کرد؛ بازی «کیله‌شین» اشنویه با نوشان ارومیه با نتیجه یک به یک به تساوی رسید و تیم هیات فوتبال شوط نیز با ۲ گل شهرداری پیرانشهر را شکست داد.

وی با اشاره به اینکه دیدار تیم‌های نود ارومیه و کارگران میاندوآب که تا دقیقه ۹۰ بازی با تساوی ۲ به ۲ بود به علت درگیری بازیکنان ناتمام ماند، گفت: در پایان هفته سوم این مسابقات تیم کیله‌شین اشنویه با ۱۰ امتیاز در صدر جدول است و تیم پرسپولیس حاجی‌خوش مهاباد نیز با ۲ امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

نیرویار افزود: هفته پنجم این رقابت‌ها جمعه / چهارم مردادماه / با میزبانی تیم‌های نود ارومیه، گوگ‌تپه مهاباد، کارگران میاندوآب، پرسپولیس حاجی‌خوش و نوشان ارومیه به ترتیب از تیم‌های شهرداری محمدیار، نوژین ارومیه، کیله شین اشنویه، هیات فوتبال شوط و شهرداری پیرانشهر ادامه پیدا می‌کند.

لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که تیم‌های اول و دوم به رقابت‌های لیگ دسته ۳ کشور صعود می‌کنند.

سال گذشته تیم‌های کشاورز بوکان و کاویان نقده توانستند مجوز حضور در لیگ دسته سه کشور را کسب کنند.

۹۹۰۳/۳۰۷۲منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.