مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : شهرآورد مهاباد در لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی به تساوی انجامید

13

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

شهرآورد مهاباد در لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی به تساوی انجامید


دبیر هیأت فوتبال آذربایجان غربی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت‌های این هفته لیگ برتر فوتبال استان با برگزاری همزمان پنج دیدار در شهرهای مختلف به پایان رسید.

حسین نیرویار اضافه کرد: در حساس‌ترین دیدار این هفته شهرآورد مهاباد که بین تیم‌های گوگ‌تپه و پرسپولیس مهاباد در استادیوم آزادی این شهرستان برگزار شد، ۲ تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

وی ادامه داد: در سایر دیدارهای این هفته شهرداری محمدیار با نتیجه ۲ بر یک نوژین ارومیه را مغلوب کرد؛ بازی «کیله‌شین» اشنویه با نوشان ارومیه با نتیجه یک به یک به تساوی رسید و تیم هیات فوتبال شوط نیز با ۲ گل شهرداری پیرانشهر را شکست داد.

وی با اشاره به اینکه دیدار تیم‌های نود ارومیه و کارگران میاندوآب که تا دقیقه ۹۰ بازی با تساوی ۲ به ۲ بود به علت درگیری بازیکنان ناتمام ماند، گفت: در پایان هفته سوم این مسابقات تیم کیله‌شین اشنویه با ۱۰ امتیاز در صدر جدول است و تیم پرسپولیس حاجی‌خوش مهاباد نیز با ۲ امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

نیرویار افزود: هفته پنجم این رقابت‌ها جمعه / چهارم مردادماه / با میزبانی تیم‌های نود ارومیه، گوگ‌تپه مهاباد، کارگران میاندوآب، پرسپولیس حاجی‌خوش و نوشان ارومیه به ترتیب از تیم‌های شهرداری محمدیار، نوژین ارومیه، کیله شین اشنویه، هیات فوتبال شوط و شهرداری پیرانشهر ادامه پیدا می‌کند.

لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که تیم‌های اول و دوم به رقابت‌های لیگ دسته ۳ کشور صعود می‌کنند.

سال گذشته تیم‌های کشاورز بوکان و کاویان نقده توانستند مجوز حضور در لیگ دسته سه کشور را کسب کنند.

۹۹۰۳/۳۰۷۲منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.