مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : شمار جان‌باختگان کرونا در آمریکا طی ۴۸ ساعت ۲ برابر شد

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

شمار جان‌باختگان کرونا در آمریکا طی ۴۸ ساعت ۲ برابر شد


به گزارش بامداد یکشنبه آسوشیتدپرس، آمار دانشگاه جان هاپکینز نشان می‌دهد که ۶۷۲ مورد از کل جان‌باختگان در شهر نیویورک ثبت شده است. 
همچنین بیش از ۳۰ هزار مورد ابتلا به کرونا در نیویورک به ثبت رسیده است. این شهر هم از لحاظ شمار مبتلایان و هم تعداد جان‌باختگان در میان شهرهای آمریکایی رتبه اول را دارد.
به گزارش دانشگاه جان هاپکینز، در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۰ هزار نفر به تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا افزوده شده و شمار این افراد در سراسر این کشور به ۱۲۲ هزار و ۶۶۶ نفر رسیده است.
بنابراین گزارش، شمار مبتلایان به کرونا در سراسر دنیا به ۶۶۲ هزار و ۷۳ نفر رسیده است که از میان آنها ۳۰ هزار و ۶۵۲ نفر جان خود را از دست داده و ۱۳۹ هزار و ۴۲۶ نفر بهبود یافته‌اند.
ویروس کرونا نخستین بار در چین شناسایی شد و تاکنون ابتلای ۸۱ هزار و ۹۹۹ نفر در این کشور به این ویروس ثبت شده است. همچنین ۳ هزار و ۲۹۹ نفر در این کشور جان خود را از دست داده و ۷۵ هزار و یکصد نفر بهبود یافته‌اند.
در حال حاضر، اروپا و آمریکا به کانون اصلی شیوع کرونا تبدیل شده است و علاوه بر ایالات متحده کشورهای ایتالیا، انگلیس، فرانسه و اسپانیا آمار بالای مبتلایان و جان‌باختگان را ثبت کرده‌اند.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.