مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : شرایط بورس تحصیلی کشور یونان اعلام شد

5

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

شرایط بورس تحصیلی کشور یونان اعلام شد


به گزارش روز سه شنبه سازمان امور دانشجویان معاونت بورس و امور دانشجویان وزارت علوم، بنا به سیاست های اعطایی بورس دولت های خارجی، علاقمندان می توانند با ارائه مدارک به صورت حضوری به سفارت یونان در تهران نسبت به ثبت نام اولیه در رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همچنین رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اقدام کنند.
متقاضیان از طریق سامانه اطلاع رسانی اداره کل بورس و اعزام دانشجویان تا پایان وقت اداری ۲۵ جولای ۲۰۱۹ برابر با ۳ مرداد ۱۳۹۸ به آدرس Scholarship.Saorg.ir نسبت به ثبت نام در سامانه جامع دانشجویی (سجاد) اقدام کنند.
پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد؛ همچنین این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه است و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد.
انتخاب متقاضیان برتر براساس سوابق تحصیلی، نمره زبان انگلیسی، سایر توانمندی های علمی و همچنین ارزیابی مصاحبه دانشگاه پذیرنده انجام می گیرد.
طبق سیاست های کلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین اصلاح ماده ۳۵ معافیت تحصیلی مجلس شورای اسلامی درخصوص متقاضیان دیپلمه برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها را صرفاً محدود به دانشگاه های داخل کشور کرده است؛ بنابراین بورس دولت های خارجی برای دوره های شروع از دیپلم (کارشناسی و عمومی رشته های پزشکی) در اولویت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیست.
در سال جدید تحصیلی، امکان درخواست مرخصی حتی برای یک یا دو ترم وجود نخواهد داشت.منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.