مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : سفر به استان های شمالی افزایش یافته است

1

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

سفر به استان های شمالی افزایش یافته است


سیاوش محبی روز سه‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: هموطنان بدون توجه به توصیه‌های بهداشتی و هشدارهای پلیس، راهی سفر می‌شوند.

وی ادامه داد: ترافیک در جاده‌های هراز و فیروزکوه نیمه سنگین است و پیش بینی می شود در ساعات پایانی روز شاهد افزایش تردد در این محدوده باشیم.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: خروج از منزل آغاز سفر محسوب می‌شود، برخی از شهروندان سرکشی به ویلاهای خود در شهرهای دماوند و آبسرد را  سفر نمی دانند و در جاده‌های شرق استان تهران تردد دارند.

محبی با اشاره به ادامه طرح غربالگری در جاده‌های منتهی به استان‌های شمالی، اظهار داشت: گشت های بازرسی و غربالگری کووید ۱۹ در مسیر استان‌های شمالی فعال هستند و تردد تمامی مسافران را کنترل می‌کنند.

وی با اشاره به شرایط نامناسب سفر، خاطر نشان کرد: هموطنان سفرهای غیر ضروری را لغو کنند و در صورت ضرورت با سرعت مطمئنه حرکت کنند و درحین رانندگی ازسبقت‌ و سرعت غیرمجاز پرهیز کرده و ضمن رعایت فاصله مناسب با سایر خودروها، سفر ایمنی داشته باشند.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: با توجه به بارش برف و باران به رانندگان توصیه می‌شود که تجهیزات زمستانی، غذای کافی و پوشاک گرم به همراه داشته باشند.

محبی با بیان اینکه هیچ محدودیتی در جاده‌های هراز و فیروز کوه اعمال نشده، خاطر نشان کرد: محدودیت‌های جدید درصورت افزایش ترددخودروها و شرایط نامناسب جوی اعلام و توسط ماموران در جادهها اعمال خواهد شد.

از دیروز تا امروز ۱۹ فروردین  ۱۳۹۹ بر اساس معیارهای قطعی و تشخیصی ۲۰۸۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد.

با احتساب  موارد جدید مجموع بیماران در کشور به ۶۲۵۸۹ نفر رسید، در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۳ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند آمار جان باختگان به ۳۸۷۲ نفر رسیده است.

روند بهبود یافتگان سرعت بالایی گرفته و تاکنون ۲۷۰۳۹ نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شدند

تاکنون ۲۱۱ هزارو ۱۳۶ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.                                                                                                     منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.