مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند: برای قهرمانی می‌جنگیم

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند: برای قهرمانی می‌جنگیم


حمید بی‌غم روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هدف تیم ما پیروزی مقابل این تیم است و بی‌شک با تلاش بازیکنان برای این مهم در زمین بازی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی با اشاره به تاثیر تعطیلی تمرینات بر عملکرد بازیکنان به دلیل کرونا اشاره و اضافه کرد: بعد از ۹۰ روز استراحت تمرین کردن و بعد از ۱۲۰ روز مسابقه دادن کار سختی است ولی بازیکنان ما بزرگ و حرفه‌ای هستند و در یک ماه گذشته که تمرینات آغاز شد بر روی استراحت، تغذیه و تمرین خود دقت لازم را داشتند.

وی اظهارداشت: در دیدار فینال اصغر حسن‌زاده را به دلیل سه کارته بودن در اختیار نداریم و محروم است ولی سایر بازیکنان برای حضور در زمین بازی مشکلی ندارند.

بی‌غم افزود: بازی روز جمعه چون میزبان هستیم، تمام کوشش ما این است در خانه خود بهترین نتیجه را بگیریم و مطئمن باشید با تلاش بازیکنان به نتیجه پیروزی خواهیم رسید.

وی تصریح کرد: از ابتدای فصل هدف باشگاه و تلاش بازیکنان نشان داد برای قهرمانی می‌جنگیم و روی این موضوع تمرکز داریم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان تصریح کرد: سعی بازیکنان ما بر این است تا جایی که ممکن است مصدوم و محروم نشوند تا تیم ضرری کند و فکر کنم  به مرز ۸۰ درصد آمادگی برای حضور در لیگ برتر رسیدند.

وی از تلاش خبرگزاری ایرنا برای پوشش اخبار تیم فوتسال گیتی‌پسند در طول فصل قدردانی کرد و گفت: امیدوارم بتوانیم بازی خوبی در حد لیگ برتر به نمایش بگذاریم.

دیدار رفت فینال لیگ برتر فوتسال میان ۲ تیم گیتی ‌پسند و مس سونگون ورزقان پس از کش و قوس فراوان قرار است در روز ۳۰ خرداد و به میزبانی اصفهان و بدون حضور تماشاگران برگزار شود.   

بر اساس پروتکل ستاد ملی کرونا در ورزش و جلسه هماهنگی این ستاد در اداره‌کل ورزش و جوانان، بازی اول فینال لیگ برتر فوتسال در  روز جمعه ۳۰ خرداد به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود و بر اساس تصمیمات این جلسه، حضور هواداران به سالن ممنوع است و خبرنگاران با محدودیت روبه رو هستند.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.