مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : سردار آبنوش: جواب دندان‌شکنی به آمریکا می‌دهیم

13

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

سردار آبنوش: جواب دندان‌شکنی به آمریکا می‌دهیم


سردار سالار آبنوش شامگاه یکشنبه در آیین بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی در مسجد دانشگاه بوعلی سینا همدان افزود: ما یکی از اعضای جبهه مقاومت هستیم و جبهه مقاومت پاسخ دندان‌شکنی به دشمن خواهد داد.

وی اظهار داشت: همه غصه‌ها و دلتنگی ما برای این است که مولای ما یکی از یارانش را از دست داده است.

سردار آبنوش با بیان اینکه دشمن در حمله به خودروی سردار سلیمانی حماقت کرد، ادامه داد: دشمن فکر نمی‌کرد که سردار سلیمانی به معنای واقعی محبوب دل‌ها باشد.

وی تاکید کرد: برخی از افراد که به خاطر غبارآلود کردن فضا شاید صف خود را جدا کرده بودند با شهادت سردار سلیمانی به مسیر اصلی بازگشتند.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه اگر همه کاخ سفید را از بین ببریم باز هم شهادت حاج قاسم جبران نمی‌شود، عنوان کرد: مردم مطالبه‌گری کنند اما بی‌تابی نکنند چرا که ما به موقع پاسخ می‌دهیم.

وی گفت: دشمن در تلاش بود تا تفرقه ایجاد کند اما ملت ما با اقتداری که به دست آورد دشمنان را غافلگیر کرده است.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. 

بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رییس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد.

همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.