مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : رسالت رسانه ها زدودن سایه یاس و ناامیدی از جامعه است

1

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

رسالت رسانه ها زدودن سایه یاس و ناامیدی از جامعه است


حجت الاسلام احمد مروی دوشنبه شب در دیدار با اصحاب رسانه در حرم مطهر رضوی افزود: رسانه‌ها می‌توانند ذائقه جامعه را تغییر دهند و از آنجا که هدایت کنندگان جامعه هستند باید به شرایط روز عالم باشند و با حرکت در مسیر حق، با دشمن مقابله کنند.

وی با اشاره به حجم برنامه‌های پخش شده از سیما طی ماه مبارک رمضان از حرم مطهر رضوی گفت: بهتر است برنامه‌های مذهبی که از سیما پخش می‌شود، رنگ و لعاب جذاب‌تری یابد زیرا بیشتر این برنامه‌ها فاقد بهره گیری از ابزار هنر، خلاقیت و جذابیت است.

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به ظرفیت بالای رسانه‌ای در مشهد مقدس اظهار داشت: معنویت، اخلاق و فضیلت از ویژگی‌های برجسته هر رسانه کاردان و موفق است لذا رسانه با تقویت این ویژگی‌ها نباید اجازه دهد دشمنان به راحتی به مقدسات توهین کنند.

مروی اجتناب از سکوت در برابر حقیقت و پیش بینی نقشه‌های دشمنان و ارائه راهکار مناسب برای آن را از وظایف اهالی رسانه دانست و افزود: رسانه‌ها برای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن باید راهکار مناسب بیابند.

تولیت آستان قدس رضوی همچنین بهره گیری از جوانان در مسئولیت‌های مدیریتی، جذب جوانان برای ترویج معارف رضوی، شفاف سازی فعالیت‌ها در آستان قدس رضوی و پاسخگو بودن مدیران آن و استقبال این آستان مقدس از انتقادهای منطقی و سازنده رسانه‌ها را مورد تاکید قرار داد.

۱۹۲۲/‏۷۴۸۹منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.