مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : راه یاب ملل مریوان برابر صدرنشین لیگ برتر شکست خورد

2

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

راه یاب ملل مریوان برابر صدرنشین لیگ برتر شکست خورد


به گزارش خبرنگار ایرنا، هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور از ساعت ۱۸ جمعه با دیدار تیم های راه یاب ملل مریوان و شهرداری بم در ورزشگاه زاگرس شهر مریوان برگزار شد.

نیمه اول این دیدار علیرغم حملات زیاد تیم راه یاب ملل مریوان با نتیجه یک بر صفر به سود تیم شهرداری بم پایان یافت ولی با شروع نیمه دوم حملات تیم میهمان افزایش یافت و سه بار دیگر دروازه تیم میزبان را باز کردند تا در پایان با نتیجه قاطع چهار بر صفر حریف مریوانی خود را شکست داده و همچنان در صدر جدول رده بندی مسابقات باقی بمانند.

تیم شهرداری بم با کسب این پیروزی و سه امتیاز بازی ۵۵ امتیازی شد و صدرنشینی خود در لیگ برتر بانوان کشور تثبیت کرد و تیم راه یاب ملل مریوان که فرصت صعود به رده چهارم جدول لیگ برتر بانوان کشور را داشت، با ۳۶ امتیاز در رده پنجم ماند.

تیم راه یاب ملل مریوان هفته آینده در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان تیم رده چهارمی لیگ برتر خواهد رفت.

باشگاه راه یاب ملل اکنون از یک تیم والیبال و یک تیم فوتبال بانوان حمایت می‌کند، تیم والیبال در لیگ برتر و تیم فوتبال بانوان نیز در لیگ برتر حضور دارند.

۷۳۵۴/‌۹۱۰۲منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.