مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : دستگیری سه نفر در رابطه با تخریب خودروی شهروندان محله سلیمانیه

8

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

دستگیری سه نفر در رابطه با تخریب خودروی شهروندان محله سلیمانیه


به گزارش روزپنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ محمد جلینی در تشریح این خبر افزود: روز گذشته مأموران کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه در جریان تخریب عمدی چهار دستگاه خودروی پارک شده حوالی پارک نارنج قرار گرفتند و با حضوردر محل تحقیقات خود را آغاز کردند.
وی در ادامه اظهار کرد: افراد حاضر در پارک عنوان داشتند چهار جوان شامل یک نفر راکب موتورسیکلتی و سه نفر داخل خودروی ۴۰۵ وارد پارک شدند که با توجه به وضعیت ظاهری آشفته شأن که به نظر می‌رسید مست هستند، با سر و صدای اهالی حاضر در پارک روبرو و از محل متواری شدند.
در ادامه این چهار نفر که مسلح به سلاح سرد از نوع قمه بودند شیشه‌های خودروهای پارک شده در کنار خیابان را تخریب کردند و یک نفر از شهروندان نیز با پرتاب تکه آجری باعث شده بود شیشه خودروی متهمان نیز شکسته شود.
با متواری شدن این افراد از محل، شهروندان پلیس را در جریان موضوع قرار داده بودند که سریعاً اقدامات برای شناسایی این افراد به سرکردگی جوانی ملقب به جغله آغاز شد و با مشخص شدن اینکه تمامی این افراد دارای سوابق کیفری منجمله سرقت به عنف، شرارت و موبایل قاپی هستند، مخفیگاه و محل‌های تردد این افراد شناسایی شدند.
با اقدام سریع پلیس سه تن از متهمان در یکی از پاتوق‌هایی که تحت بررسی بود دستگیر شدند که با دلالت به کلانتری از انگیزه این افراد سوال شد.
یکی از متهمان عنوان داشت روز قبل از واقعه یک نفرشان به پارک مراجعه کرده که توسط یکی از اهالی همان محل با استفاده از کمربند مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود که در ادامه این فرد تصمیم می‌گیرد با آوردن متهمان دیگر به پارک، نفری را که او را با کمربند زده بود تنبیه کند.
این افراد با ممانعت شهروندان از رسیدن به هدف خود باز می‌مانند که در نتیجه از محل متواری می‌شوند و به دلیل ناکام ماندن در رسیدن به هدف شأن، با تخریب خودروهای پارک شده در کنار بوستان نارنج از محل متواری می‌شوند.
بنابراین گزارش، هر سه متهم مدعی شدند حین اعمال ارتکابی تحت تأثیر مصرف مشروب بوده اند و تلاش‌های پلیسی نیز برای دستگیری تنها متهم دیگر پرونده جریان دارد در حالیکه هر سه متهم با تشکیل پرونده به مقام محترم قضائی برای سیر مراحل قانونی معرفی شده اند.

تهرام/۱۱۰۹/‏/‏۶۱۳۹منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.